Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 200W Dual / HPS 250W | 2x AK 47 1x Amnesia Haze Auto


Recommended Posts

Godzinę temu, Pomidorek napisał:

Fajne fajne, ale chyba powinieneś je podkarmić bo wyciągają z liści a to jeszcze nie ten czas ;) chyba że to tak na zdjęciach widać 

Nie no są karmione regularnie , tylko z jednej wyciaga o dziwo. Myślałem żeby po prostu zwiekszyć im dawkę ponad zalecenia producenta tylko boje się też że mogę przekarmić loche. A i ta jedna była jako jedyna bez defo ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, Pomidorek napisał:

Będziesz kupował hps'a czy do końca na tej cfl? daj wiatrak niżej żeby dmuchał bardziej na rośliny ;)

Raczej myślałem żeby zakupić Cfl'ke 300w lub wyżej , łatwiej jest strerowac pogoda w boxie. Dmuchać dmucha na roślinki nie ma co się bać , czekamy tylko aż pojawi się jesień na sezonach bo automat już pięknie pokazał żółte liście ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mimo komplikacji ładnie, naprawdę dużo tych problemów a i tak ładnie to wygląda, nie jeden już by miał pusty box ? Ale nie rozumiem jednego. Po przelaczeniu na flo napisałeś że wilgotność 35-41% cię martwi ale przecież to idealna wilgoć na flo, wielu mówi że 40-45 jest idealne ale niewielu wie że plecha nienawidzi wilgotnosci od 35% w dół;) :) Wielki plus że mimo że pierwszy raz to się odwazyles na takie treningi. Sam zawsze chciałem zrobić fim albo toppingale zawsze kończyło się tylko na lst bo "A może coś zjebie i nic nie wyjdzie".

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 7.12.2018 o 21:06, amator19 napisał:

Mimo komplikacji ładnie, naprawdę dużo tych problemów a i tak ładnie to wygląda, nie jeden już by miał pusty box ? Ale nie rozumiem jednego. Po przelaczeniu na flo napisałeś że wilgotność 35-41% cię martwi ale przecież to idealna wilgoć na flo, wielu mówi że 40-45 jest idealne ale niewielu wie że plecha nienawidzi wilgotnosci od 35% w dół;) :) Wielki plus że mimo że pierwszy raz to się odwazyles na takie treningi. Sam zawsze chciałem zrobić fim albo toppingale zawsze kończyło się tylko na lst bo "A może coś zjebie i nic nie wyjdzie".

Dzień 73 Flo - 49

A spokojnie to nie był koniec komplikacji haha , nie wiem dlaczego ale mam pecha coś do tej uprawy , więc ! 

Popatrzylem troszkę i zakochałem się w ledach i mówię muszę mieć no to luzno , szybko w sklep i kupione także zmiana oświetlenia x3 ? 

Amnesia haze Auto została ścięta że względu na to że kończył się jej sezon i już bardziej nie chciała puchnac. Dlatego tylko sezonowki ! Młode teraz puchna aż miło. Powoli się szykuje na noworoczny grow który będzie już takim większym ogarem. Pozostałe dwie roślinki puchna że aż miło popatrzeć.

27g na sucho z Amnesia Haze Auto - ścięta młodo i wchodzi mega orzeźwiający haj.

Pomimo porównywania barw światła emitowanego przez LED a CFL to Cfl'ka wygrywa to starcie. Myślałem żeby jeszcze dodatkowo domontowac 4 żarówki ledowe w kąty.20181212_204521.thumb.jpg.7a475e069950b602a0fe53e9d70d968e.jpg

Edytowane przez GanjaRider
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+