Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

GanjaRider

Completed growlog
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by GanjaRider

 1. Ja zaiwestowalem w mniejsze 3W diody i ze spokojem mogę je zbliżyć na 35cm bez żadnych problemów , kwestia mocy i myślę soczewki jeżeli takowa jest
 2. Dzień 69 | Flo 38 Zdania nie zaczyna się od a więc, zatem. Jedna z dwóch roślin z tej samej odmiany tz. Californian Orange poszła w płuco w kameralnej atmosferze a na jej miejsce wchodzi nowy eksperyment. Blueberry ustawione na jak najwczesniejsze kwitnienie , zobaczymy jak matka natura zachowa sie w tej sytuacji i czy czasem nie zhermi jej. A reszta trzyma sie dobrze piją coraz więcej i szybciej. Zapach z dnia na dzień coraz bardziej intensywniejszy, aż slina cieknie! Mam tylko pare pytań : - W którym okresie kwitnienia najbardziej puchną nasze kwiatki ? -Czy może ktoś polecić jakiś dobry system autopot na 4 donice ? (off-top) Najważniejsze ! FOTY
 3. Dzień 56 | Flo 25 @Vito cierpliwość to największa cnota nawet dla botaników ? Moje laseczki strasznie szybko się rozwijają może to też dlatego że je wyczułem , każda jest inna i inaczej podjada ale każda rozwija się bardzo dobrze. Zapodam tylko zdjęcia poza boxa bo w środku nie ma sensu są strasznie rozmazane. Środkowe wiatraki strasznie szybko odpadają ale lecę bez defo , niech same sobie żyją - wkoncu dziewczyny wiedza co chcą od życia co nie ? ??
 4. Dzień 48 | Flo 16 Niestety ale 6 dni roślinki byly pozbawione swiatła i wody , była sytuacja kryzysowa wiadomo o co chodzi Udało sie je doprowadzić do ładu i zaczynają zyć na nowo Ps. Wybaczcie za jakosc zdjec
 5. Dzień 31 - 6 dzień po przełaczeniu na kwitnienie Suczki mają się dobrze tylko trochę się wkurzaja że w nocy papa robi im zamrazalke z boxa ( 16,8 )
 6. Czyli mówisz ze jak bedzie taki gąszcz to każda bedzie otrzymywać podobne promienie swiatła ? No wydaje mi się że nie. Jak możesz to rozpisz bardziej , chetnie uslysze Twoja opinie W takim razie siadaj wygodnie
 7. Dzień 12 - Wegetacja Ziemia która straciła swoje właściwości to ziemia do dupy , niedlugo bedzie przekładka do docelowego zeby juz sie malutkie nie męczyły i tak to wlasnie jest jak sie chce wszystko wykorzystac no ale nic. Problemy - Brak jakichkolwiek składników odrzywczych w ziemi | Podlane Bio Grow 1,2 ml + Acti-vera 1ml | Szara pleśń - zmniejszenie wilgotności + lekkie przesuszenie Po takim czasie kiedy system korzeniowy dochodzi do dnia widać jak dziewczyny lecą w górę więc zaczynam już myśleć nad treningiem i myśle żeby na kazdej napewno siadł topping tak aby wychodzilo po 6 topow na kazdej i zakonczyc to scrogiem. Oczywiscie wasze opinie również będą mile widziane. Wegetacje myśle że skończe na 21-25 dniu w zależności jak polecą panienki. Temperatura 25-27 stopni dzień | 21-24 noc - Wilgotność była cały czas na poziomie 80%
 8. Tak jak koledzy wyżej , ja z automata ruszając to dałem radę 27g także jak będziesz robił częściej upy to myślę że dobrzy koledzy Ci pomogą i będzie dobrze 5 !
 9. No więc siemanko , po przerwie świątecznej która niestety zakończyła bardzo przedwcześnie mój pierwszy GL wchodzę z impetem w 2019 z nowym projektem. Mój cel to piękny dobrze wypchany ogródek z którego chce być dumny i patrzeć jak na wrota do raju Nasiona: 1x Royal Gorilla 1x Royal Cookies 1x Fat Banana 2x Californian Orange 1x Blueberry 1x Critical (gratisik) Oświetlenie: Phytolite NX2 - 192W Fotoperiod: 18/6 | 12/12 Box: HydroShot 0,64m2 Podłoże: Faza Weg - Plargon Grow mix | Przed Flo bio tabs + Biobizz Lightmix Donice: Medium - 5l bodajże | Docelowe - 9l w kwadracie ze względów estetycznych Nawozy: Biobizz - Bloom,grow,activera Wentylacja: 234m3/h Dodatkowe info: Wszystko raczej będę pisał na bieżąco także zapraszam do fotek ?
 10. Ja już nie mogę się doczekać na efekt końcowy , gdybym wcześniej miał więcej czasu eh ? Powiedz jeszcze ile piją w tym momencie laski ?
 11. Zapach cieńki ziemisty z lekkim powiewem cytrusów , ogl to bardzo energicznie wchodzi czasem myślę że zamiast palić to walę kreski ? Oj @Pomidorek czekaj czekaj kochany bo będziesz miał na co ! ?? Dziękuję Ci bardzo ! ?
 12. Koniec Growloga - wszystko ścięte i suche już idealnie na święta ? że wszystkiego zsumujac wyszło 56g. Dla mnie idealnie , ale już w styczniu/koniec grudnia mam na głowie nowy koncept także zobaczymy się później , peace ?
 13. A jesteś w stanie zakupić mate grzewcza lub termowentylator? Nie musi być to jakieś mega drogie byle by utrzymać 18 stopni w boxie. Edit: Zapytaj się @Pomidorek , on posiada termowentylator może będzie Ci wstanie coś doradzić , łapka ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+