Skocz do zawartości
thc-thc

grower

7 Money Maker, 3 Critical - HPS 600W, Coco


Recommended Posts

O 26.09.2018 o 02:20, mr.mxyzptlk napisał:

 Tym razem chcę się też upewnić i jeszcze raz sprawdzić criticale, na których się zawiodłem ostatni

od kogo ten critical o którym mowa ? ciekawy jestem roślin od strain hunters, tyle razy oglądałem ich przygody ale mam obawy że nasiona to z tymi ludźmi już dawno nie ma nic wspólnego. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pierwsza myśl to że ta seria nasion to odcinanie kuponów od ich sławy, popularności filmów. założyli firmę green house seeds, która zarabia grube miliony, nie wiem czy nadal mają w niej udziały albo akcje. mój ulubiony członek tej ekipy nie żyje. po prostu zastanawiam się czy oni robili te crossy czy tylko użyczyli logo dla pracy ludzi z GHS. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Dr Greenthumb napisał:

od kogo ten critical o którym mowa ? ciekawy jestem roślin od strain hunters, tyle razy oglądałem ich przygody ale mam obawy że nasiona to z tymi ludźmi już dawno nie ma nic wspólnego. 

 

Jak już wspomniałem wcześniej, miałem już MM od SH i byłem bardzo zadowolony, od pierwszego do ostatniego dnia.
Criticale miałem od.. Holenderski Skun.. No zobaczymy teraz..

p.s.  ;)

"God Bless the whole crop
Please God, don't let me see no cops"

dzień 35

2709.jpg.933fe21fdb7515dba59a7edf31ca39dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie, nie, liści nie będę odcinać. Narazie idzie super, idzie w masę a nie na wzrost jak ostatnio :) spróbuję fimingu, jak nie wyjdze to topingu :) jakieś lifehacki w związku z tym ?

Powiedzcie mi, temp wody w autopotach mam 17 stopni, warto zainwestowac w grzałkę by podnieść temp do sugerowanych przez atami 21 stopni - 22 stopni  ? Szczegóły, ale wiecie, diabeł tkwi w szczegółach :)

dzień 39

large_0110.jpg.9c5c95a405832a50df406dbaaabca59d.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+