Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x24W | AK Auto


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to Up! @Vito

Dzień 67

 

large.20171213_192919.jpg.9b71387dbe7eaalarge.20171213_192842.jpg.93d61fa53e56ealarge.20171213_192924.jpg.f749a7483c0555.

Oprysk z soli gorzkiej zrobiłem 2x. Na zdjęciach widać te przebarwienia, one są tylko na 2 plantach. Ale chyba już nie postępuje. Podlewam co jakieś 2, czasem 3dni, 2litry rozlewam na 3donice.

Może za jakies 2 tyg zrobię profilaktycznie oprysk na plechę

 

UP!

Dziś już te lekko żółte liscie zmieniły kolorr...na bordowy(?)...To to samo tylko postępuje, czy co to do cholery jest... tylko jeden plant ma tak mocno

Sam nie potrafie dojść co to jest

large.20171214_144732.jpg.797cec3c0a89e2large.20171214_144713.jpg.1545c617d28d11..

large.20171214_144801.jpg.5a3de1bf07e7b4

Niedobór, przenawożenie??... tyle że nawozu już z tydzien nie leje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moze defo fosforu. Objawia sie on glownie na lodygach (buraczkowy kolor) ale tez i na lisciach kolr wlasnie jak u Ciebie. Niby takie same rosliny, niby tyle samo wody i nawozow lejesz ale moze ten ma cos z ziemia. Ta ziemia moze byc slabo ubita porownujac do innych i woda szybko przelatuje przez donice, szybciej odparowuje itp i moze dla tego sa te niedobory. Przynajm,niej ja stawiam na niedobory.

EDIT. ALE paly to Ci konkretne ida :toptop:. Masz moc :Darth_Vader:w rekach!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 76

Dziś zrobiłem oprysk na pleśń.

Coś kolory zmieniają, ale to moze dlatego ze koniec sie zbliza.

Mam już wykielowane kolejne 3 Criticale, już mają gdzieś 20dzień. Siedzą w doniczkach 2-2,5L(wrzucę zdjęcia na dniach, bo ostatnio mi sie cos pierdlilioli galeria w telefonie...), pod CFL 85W. I sprawa wygląda tak, że czekam, aż tutaj będzie finisz i od razu wjezdzam pewnie po nowym roku trochę  z tamtymi do tego boxa. przesadzę do duzych donic i potrzymam je na wegu jeszcze- nie będzie to negatywnie wpływało jak będą miały takiego trochę długiego wega?? Jak tylko tu wrzucę nowe, to zrobię z 4klony i polecą znow do tamtego boxa, w ktorym teraz rosną nowe ;p Trochę namotane 

2.W międzyczasie możliwe, że zrobię mały box na matkę, taki 35x35x60 a doniczkę na matkę wezmę 2l, wystarczy? Tam będę też trzymał kony w początkowej fazie.

3. i jeszcze jedno pytanie.. bo sezonówki to już pasuje programator cyfrowy. Taki też mam, ustawiłem 5 programów. (11/13-10,5/13,5....9/15) I pytanie.. Jak przełączac te programy? Da sie ustawic, zeby samo się zmieniało co 2 tygodnie? Czy to juz sam muszę zmieniac co 2 tygodnie ręcznie?

 

large.20171222_231534.jpg.1b36d34b8deb51

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pięknie @Drugi Plan ! Jak ktoś nie wie jak korzystać z siatki to niech patrzy i się od ciebie uczy.

1. Możesz trzymać na wegu dowolnie długo. Jest ograniczenie ale nie w tym przypadku to znaczenia. Jedynie na kwitnieniu musi być zachow zachowany reżim nocny powyżej 12h żeby kwitły. Roślina może skarłowacieć od zbyt małych donic. Taką trzeba wtedy przesadzić i trzymać na wegu aż odbije.

2. Dwu litrowa donica w twoim przypadku powinna wystarczyć ale to już minimum. Nie może też być wąska bo nie będzie fajnych odrostów.

3. W standardowym programatorze najdłuższe cykle są tygodniowe. Myślisz zatem zmieniać sam. Co do systemu to jak dla mnie niema sztywnego. Daje na wyczucie adekwatnie do stadium rozwoju roślin.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@RysiuOjj juz sam nie mogę się doczekać ;/

@Dzik Noo już mi tak nie schlebiaj, bo się zarumienię, to automaty są i jakoś wyszło, zobaczymy czy następnym razem wyjdzie równie dobrze, albo i lepiej, bo i tak z tyłu boxa jest kilka szczytów ale nizszych od pozostałych, moze mają mniej swiatła. btw. Widziałem właśnie jak gość trzymał matkę w kubku  plastikowym, miała może 15-20cm.

A jeszcze jedno pytanie, co do swiatła.... Bo ten mój panel ma jak się nie mylę dość zimną barwę, co u sezonówek jest wskasane na wega, będzie to i na flo, czy pasuje coś dołożyć? Tylko co?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+