Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x24W | AK Auto


Recommended Posts

2 godziny temu, Pasjonista napisał:

Tez tak mam ze co uprawe najchetniej bym cos nowego zmajstrowal i nawet mnie korci by 3 szafe zmienic ale nudzi mi sie to moze by nad jakas uprawa w srodku sofy czy lozka czy pod zabudowana wanna odwalic albo w starym telewizorze marki rubin , w piekarniku mikrofali .

Ufffff... nie jestem jedyny co tak ma.

Super, solidnie to wyglada :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hahaha uprawa w sofie ?

Prawdę mówiąc nie głupi pomysł ?

Na pewno by się dało wzdłuż tylnej ściany i by była z ogrzewaniem dodatkowo  ?

Ja póki co nie chce tego boxa zmieniać, podoba mi się,jedynie co to ulepszać, ulepszać i jeszcze raz ulepszać. Musze jakoś dodatkowe zatrzaski na drzwi,bo to jest cała płyta i chyba od wilgoci wygina się lekko w łuk na środku. Przykrecilem grubsza listwę żeby coś trzymała ale mało.  Leciutko swiatelko ucieka ale to z tyłu także drobiazg.

A zatrzask to pomyślałem taki na magnes na srodku drzwi po obu stronach żeby trzymało. Bo u góry jest zamek jakcos drzwiach, ale klamka nie otworzy tylko trzeba coś wezszego, bo mała dziurka. 

 

A kabel grzewczy to w sumie odpialem bo było zawsze około 30st. Bez kabla nie spadło narazie poniżej 20. Waha się od 20-25

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+