Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 3x24W | AK Auto


Recommended Posts

@joka.menas

 

No jak tak sprawdzam przy doglądaniu to jest zazwyczaj 35-45%

nie wiem jak wygląda w nocy, ale mysle ze tez około 50-55max. wkrotce zrobie profilaktycznie oprysk na pleśń, w razie W.

Jedynie jaki ja popełniam błąd podczas uprawy to to, że podczas nocy kiedy zaglądam, nie mam swiatła i chce podlac czy cos, to włączam swiatło na programatorze i zapominam ku**a to wyłączyć.. podczas tej uprawy mialem tak juz 2x :laugh:Ale tyle, teraz się przed tym przestrzegam :P

 

Dziś podwiesiłem wiatrak , bo zajmowal troche miejsca i rozłożyłem szczyty po siatce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To masz spoczko wilgoc, ja mam 55 w dzien :/. No z tym wlaczaniem swiatla to faktycznie roslinki maja przygody. To co nie da sie tak ustawic zeby sie swiatlo wlaczalo w tedy kiedy ty mozesz i masz czas podlac? Cho pewnie jak bys mogl to bys tak zrobil. Mozesz sprobowac zrobic pol mrok w pomieszcezniu gdzie jest box, badz jakac latarka na czole... swieczka w zebach? Jakos szukam rozwiazania :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam drugi box, w ktrorym bede mogl prowadzić pierwszą fazę u roślin a na flo przenosił będę do boxa docelowego, tego w ktorym teraz jestem.

Następny grow będą najprawdopodobniej pelnosezonowki. 2 czy 3? jak mi radzicie? Możliwe, że już dziś wrzucę jedną pestkę  Critical + do wody  i będę robił z niej kony pod zwykłymi 3 zarowkami, zeby tylko przeklonowac

Jak to widzicie?

 Ps. zdjęcia wrzucę koło czwartku/piątku

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 godzin temu, Drugi Plan napisał:

2 czy 3? jak mi radzicie? Możliwe, że już dziś wrzucę jedną pestkę  Critical + do wody  i będę robił z niej kony pod zwykłymi 3 zarowkami, zeby tylko przeklonowac

3, aby robić klony musisz mieć matkę odpowiednio dużą, z małej rośliny bardzo długo ukorzenia się klon. Także zabawa z klonami to minimum parę miesięcy na pierwsze klony, masz miejsce i czas ? To jak najbardziej warto :) Później już będziesz leciał jak fabryka :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmm, dwa dni temu wrzuciłem jedno sionko cr od RQS dzis kolejne 2 od dinafem

Zrobię tak, że po prostu będę czekał na te 3, za jakiś miesiąc przeniosę je do docelowego boxa, po czym z nich zrobię klony na kolejny grow, żeby nie robic przestojów jakichs wielkich, tylko teraz nie wiem czy nie za wczesnie znowu wrzuciłem do wody :D

miejsce jako takie mam, 2 boxy, tylko w tym drugim swietlówki, ale może na następny ogarnę normalną 125W. W sumie to będzie bardziej nauka klonowania, bo to pierwszy raz będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+