Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 40W | AK Auto, Ultraviolet


Recommended Posts

15 minut temu, Pasjonista napisał:

Siema szkoda ze lsd nie robiles teraz ja bym dorzucil ze dwie te zarowki led na dol, ja zamowilem podobne 30W do wspomagania leda 180/90 i do kielkowania , roslina ma potencjal.Pozdro

Nie wiem jak rozpoznajecie, że roślina ma potencjał, mi się wydaję, że poprzednia była zblokowana, nie mierzyłem pH i koryto. Ten LEDzik naprawdę robi robotę i zastanawiam się nad zakupem drugiego ufa, wtedy mógłbym o jakis wiekszy wynik sie pokusić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale tyki. Ciekawe jak to bedzie pod koniec wyglądało.

Ja swoje automaty od 20dnia giąłem. Dlatego są dość niskie, ale jak na automaty mają sporo odrostów. Zobaczymy jak to wyjdzie pod koniec, następny grow puszę je wolno do jakichś 30cm i wtedy może jakąś siatkę zastosuję(?) Zobaczymy.

A Tobie powodzenia życzę i z fartem!  :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 43 / 21 flo 

Tak to wyglada na trochę lepszych zdjęciach. Jeśli chodzi o górne liście to przypaliły sie podczas świąt w 4 dni roślina urosła jakieś 20 cm i dotykała panelu gdy wróciłem do domu.

wysokosc rośliny to 95 cm

large.image.jpeg.e0e64a36d508beaa18e395ec86b82c97.jpeglarge.image.jpeg.67153eb9be70cffe311188a9923b5953.jpeg 

korzenie bardzo ładnie rozwinięte wychodzą dołem doniczki.

large.image.jpeg.ca268e4f1e2ba3c4bfaa6fb49b7dcb8e.jpeg

podlana dzisiaj litrem wody pH 6.  Nie wiem czy dobrze ale pH wyrównuje sokiem z cytryny.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+