Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 40W | AK Auto, Ultraviolet


Recommended Posts

6 godzin temu, Drwal napisał:

Trochę badyl się zrobił. Musisz uważać, bo te bestie bardzo szybko rosną ;)

Wiem, za mało światła, a już świece wszystkim czym się da... Muszę zamówić drugiego leda, bo to światło nadzwyczajniej nie daje rady na tej powierzchni. A roślina wygląda jakby rosła na oucie.

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 47 / 25 flo

Panele zamontowałem na tej samej wysokości w dwóch rogach jak na zdj.

Wczoraj panna dostała 2ml+1ml+1ml (bloom/nirvana/bigbud).

Jeśli chodzi o tą ciemną zieleń to nie wiem co robić. Wątpię, żeby był to azot czy ec, bo nawozami była podlana trzykrotnie, raz w tygodniu. I mam pytanie czy podlanie np flawlessem moze pomóc w rozjaśnieniu rośliny? large.image.jpeg.3cf8ee6560a15f22218d27865802e445.jpeglarge.image.jpeg.650fc449c8040fb84d2447fd0a103786.jpeglarge.image.jpeg.60ffc84a3a996f0a6c1d54dd46e702bb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak dla mnie to roslina wczesniej miala za malo swiatla i sie straszny patyk zrobil. Co do koloru to nie zawsze ciemny kolor oznacza jakis problem. Byc moze to genetyka i taka juz jest, zwlaszcza ze wyglada ok.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 minut temu, Chory Królik napisał:

Jak dla mnie to roslina wczesniej miala za malo swiatla i sie straszny patyk zrobil. Co do koloru to nie zawsze ciemny kolor oznacza jakis problem. Byc moze to genetyka i taka juz jest, zwlaszcza ze wyglada ok.

 Dlaczego sie wyciągnęła to wiem dlatego zamówiłem lampę, ale jesli chodzi o kolor to dziwne, ze 2 uprawe z rzędu mam taki kolor.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+