Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 40W | AK Auto, Ultraviolet


Recommended Posts

Dzień 55 / 33 flo

roślina cały czas mocno zielona, więc do końca uprawy nie dostaje niczego co zawiera Azot. Dzisiaj zostanie podlana 2ml bloom + 2 ml big bud(ostatni raz). Roślinę pożyje 2-3 tyg ze względu, że do końca czerwca muszę zakończyć indoor, a jeszcze 2 panny czekaja.

large.image.jpeg.ceb0518c2346eb173bd2fe369eaadf97.jpeglarge.image.jpeg.625d39df1aa40580c1f6444cd4f41ede.jpeglarge.image.jpeg.52a9f56b1e80cd175fdf93756447e5f8.jpeg

 

:elo:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak ja chol...rnie uwielbiam kolor LED-ow, uwielbiam! W dodatku polaczenie bliskiego zdj z fleshem pokazujace kolor roslin no i ten cudny kolor LED. (Nie jestem porobiony, ja poprostu uwielbiam to :homer:)

33 dzien flo? To faktycznie chyba ten azot ja tak spowolnil, mi przy 33 dniu zaczyly puchnac (a moze to od odmiany zalezy)

Nie myslales o tym zeby ten jeden LED dac nizej by doswietlic dol, czy nastawiasz sie na glowny szczyt? W sumie moze nie zla pala wyjsc z niego :D

A tak po za tym to bardzo zdrowo i ladnie wygladaja :happy:.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@joka.menas nie wiem co mam z tym azotem ale na pewno musi być to wina ziemi. Myśle, że do końca tyg zacznie puchnąć kobitka, dostała już dzisiaj nawozy i powoli słupki zaczynają zmieniać kolor na pomarańczowy. Co do panelu zastanawiałem się nad tym ale wtedy nie będe miał jak doświetlać 2 pozostałych roślin i mogłaby się AK jeszcze wyciągnąć.

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drwal, @joka.menas Dziękuje Panowie.

szkoda tego AK, bo wyglada gorzej od poprzedniego planta i wynik też może być gorszy, a światła ma więcej i pH kontrolowałem.. Wiec zrobiłem dzisiaj flash, ok 20 litrów wody + 40ml flawless o pH 6,5 i za tydzień będzie ścinka bo trzeba reszcie dać miejsce do rozrostu.

Nastepne panny trenuje bo po swoich obserwacjach widzę po prostu wiekszy plon.

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+