Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x374W | Triple Cheese


Recommended Posts

Witam wigotnoosci 50-58% powietrze ma ruch cały czas wiec ok raz spadła wilgotność do 38% zostawiłem włączony pochłaniacz i raz walczyło na 80% jak zapoanialem otworzy klapy ale ogólne wilgotność oscyluje od 50do 62 temp 27-30 . Mysle ze w razie Potrzby zjadę do 34% . Mam pytanie jak długo stosujecie pK ? Tydzień czy dłużej ??? Pozdrawiam 

Edytowane przez Stonesour840
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiatam dziś mija 26 dni od zakwitniecia .wiekszosci roślin , 10 jest około 1,5tyg za ale gonia. Reszta dostaje już PK od 5dni ( mam stosować tydzień czy dłużej, wie ktoś?) powiem Wam ze końcówka jest ciężka myślałem ze będzie odwrotnie , utrudnieniem jest to ze nie wszystkie są na tym samym etapie rozwoju. Ale już jestem bliżej niż dalej więc staram się jak mogę . Na jednym zdjęciu widać izolacje :) podczas wycinki liści (częściowej) złamałem dość duża gałąź i postanowiłem. Przykleić na izolacje całkowicie oderwana łodygę co widać na zdjęciu było dobrym pomyślem :) (to dla początkujących takich jak ja może ktoś skorzysta )gdy każdy gram jest tak ważny :) pa tak naprawdę nie wiem ile jeszcze przedemna. Boje się ze przekwitna a naprawdę nie wiem kiedy jest ok są ju pomarańczowe włoski czy to oznacza koniec ?? Niby 55-60dni flowering ale może w praktyce inaczej . Dzięki za pomoc 

Edytowane przez Stonesour840
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+