Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x374W | Triple Cheese


Recommended Posts

Tak wiem czytałem chyba przyczyna jednak mam nadzieje była w temperaturze okazało się ze wskoczyło na 27stopni zmienię miejsce gdzie będę mógł bardziej panować. Ale tak się zastanawiam  jak wiecie zwłaszcza w dużych komercyjnych uprawach czasem susza w jeden dzień na piecach itp a mimo to zapach jest ??dziekuje Joka i Królik  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 minut temu, Stonesour840 napisał:

Ale tak się zastanawiam  jak wiecie zwłaszcza w dużych komercyjnych uprawach czasem susza w jeden dzień na piecach itp a mimo to zapach jest

Tylko pamietaj ze to nie babcine, kaflowe piece. Stabilne warunki przez 24h, powietrze moze nawet moze miec jakies aromaty w sobie (moze to nie aromaty, tak szukam slowa jak zeby to dobrze brzmialo).

Spoko mi tez duzo ludzi pomagalo i pomaga, wiec moge sie odwdzieczyc tym samym.

Edytowane przez joka.menas
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Suszysz same topy czy z łodygami? Jeżeli z łodygami to po oddzieleniu topów zapach powinien się diametralnie poprawić. Trymowałeś czy nie? Jeżeli nie to sianem walą liście, których nie wyciąłeś. Po pełnym Curringu zapach też na pewno będzie lepszy. Jak się suszą to tego zapachu tak nie czuć, ale później jak otworzysz słoik to będzie moc. Z drugiej strony piszesz, że masz zerowy węch więc skąd wiesz, że one nie capią? :) Generalnie nawet jak je suszyłeś w temperaturze 27 stopni to i tak powinno dawać ziołem. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej Drwal tak węch mam zerowy zapytałem kumpla co ma węch jak pies :) ta partie co susze teraz jest bez łodyg a na moich szyszkach ogólnie prawie nie ma liści mało jest do strzyżenia . Dałem do słoika już to co suche nieco lepiej ale dalekie jest to  czym miałem styczność ogólnie mam teraz strach przed ścięciem "kolosów " wrzucę fotkę nowego pomieszczenia jaki przygotowuje , macie pomysły jak obniżyć temperaturę ?? Mam gdzieś teraz 22 nadal o te 2,3 stopnie za dużo :/  jutro planuje ścięcie kilka krzaków tych już okazałych ale boje się ze zmarnuje je a szczerze nie mogę pozwolić sobie na zepsucie wszystkigo :( Ps a czy ma coś wpływ na zapach przed ścięciem ??? 

Edytowane przez Stonesour840
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sluchaj. To jest tak, ze najwiekszy zapach to jest podczas minimum miesiecznego curringu. Dziwne, ze nie pachnie, bo ja mam dwie rosliny w okolo 10dniu kwitnienia i jak otworze boxa to tak capi, ze moja zona potrafi przyjsc i mnie zjebac, ze czuc z daleka. 22 atopnie to tez bardzo, bardzo dobra temo suszenia. Tu trzeba cierpliwosci. Mozesz tez sprawdzic zapach tego suszonego ziola po ukruszeniu lub ulamaniu. Powinien wtedy od razu pachniec a to bedzie znaczylo ze wszystko jest ok tylko musi polezec.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwszy cały krzak poszedł dziś do ścięcia dałem do pomieszczenia które jest powyżej tem 21,4 pewnie jeszcze przez noc spadnie zobaczymy czy zapach Będzin inny cze te 7-4 stopnie robią taka różnice . Co jeszcze ładni topy wyglądają ręce kleją się całe :) ale Myślałem ze będzie tego więcej teraz na mokro z krzaka na zdjęciu jestem ok 170g czyli pewnie zostanie 35-40g :( to chyba mało nie wiem moze podać jeszcze PK raz do pozostałych znacie jakiś naturalny sposób. Żeby jeszcze zwiekszyć wagę ( oprócz cegły ?)pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze melasa z trzciny cukrowej by pomogla, a jesli nie to na pewno nie zaszkodzi. Wszystko zalezy ile chcesz je jeszcze trzymac. Co do wagi to sie nie przejmuj, nastepnym razem na pewno pojdzie Ci o wiele lepiej. Wazna jest jakosc, nie ilosc i to, ze wiesz co palisz, a swoje smakuje najlepiej podobno.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawy pomysł moze spróbuje następnym razem z melasa . Ale thc ma się dobrze jest na liściach nawet od dołu na jednym krzaku myślałem Ze to pleśń nawet :) pocieszam się tym ze największe jeszcze trzymam i moze one nadrobią :) ale tak jak mówi Królik następnym razem ... Już nie. Mogę się doczekać . Ale najpierw skończyć muszę to zadawalająco ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+