Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x374W | Triple Cheese


Recommended Posts

witam jeszcze nie ściąłem koleżanek nadal rosną ale w tym tyg większość pójdzie pod kosę . Mam pytanie ściąłem jeden krzak taki mały 25g :( martwię się bo ja  praktycznie nie czuje zapachu czy  coś ma na to wpływ? A mam odmianę triple cheese wiec powinno dawać czadu :) Ps wciąż cieżko określić mi czy ścinać czy tez nie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na razie tragedia zapach praktyczne zero martwię się strasznie ale dziś poczytam o carringu :) one były na strychu 4 dni . Ja ogólnie mam węch zerowy Ale naprawdę nic nie czuć siano tylko ?A moze mieć to wpływ ze zadlugo na wodzie  przetrzymałam ?2tyg?

Edytowane przez Stonesour840
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tego co wyczytalem to zapach siana jest wtedy gdy ziolo za szybko sie suszylo tzn ze byla za wysoka temperatura. Czytalem tez ze po slokowaniu zapach wraca ale to trzeba cierpliwosci. Sam mam obawy czy zdolam z suszeniem za pierszym razem. Chyba nikt by nie chcial by jego ziolo pachnialo zwykla trawa - sianem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Suszymy w temp 19 i wilgotnosci 50% w mroku badz w pol mroku. Dlugosc suszenia zalezy jak zbite tapy (indyki suszymy dluzej niz sativy), pamietaj ze i sativy moga byc dobrze uprawiane i tez trzeba je dlugo suszyc. Indyki ok 6-8 dni a Satiy to chyba ok 4-5 dni wystarczy.

Wszelkie te informacje znalazlem na naszym forum... tak tylko wspominam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+