Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x374W | Triple Cheese


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

large.image.jpeg.ce060327f4a62b18ceb36d0ecdeb2f6a.jpeg

 

Witam ponownie kolejne ciecia juz  prawie wszystko i zaczynamy z kolejnym projektem . Sprawa wyglada następująco duże szyszki bardzo dużo thc zapach średnio ( w sloikach znacznie lepiej) ale waga jestem rozczarowany ale z drugiej strony to pierwszy raz wiec i tak nie jest źle, :) jeszcze zobaczymy ile ogólnie wyszło po zakończeniu :) pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wczoraj miała pierwsza degustacja :) wiec tak było ciężkie KO :) co do smaku czuć było gorycz trochę gryzie :/ robiłem 8 dni na wodzie ale to pewnie wina tego ze były prawie mc dłużej na nawozach przez słabe światło . Na razie jeszcze nie wiem ile mam ale na oko kg będzie wiec bardzo słabo no ale gdyby nie Wasza pomoc pewnie miałbym tam pomidory ?Z tego miejsca chciałem Wam bardzo podziękować za wszelka pomoc szczególnie tym którzy także dawali cenne rady w wiadomościach priv . Tak jak jeden z Pomocnych powiedział "zobaczysz bardziej Cię wkręci to niż samo palenie " i tak sie stało moje nowe hobby :) nie ma czasu na odpoczynek i zabieram sie za następny projekt bogatszy juz o wiedzę ale tak myśle czy robić dalej triple cheese skoro tak mało czy polecicie coś co da lepszy rezultat ? Ale żeby nie robił znowu tego ponad 4 mc . Będę wdzięczny za sugestie . Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz bardzo Wszytkim 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+