Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 3x374W | Triple Cheese


Recommended Posts

PH tak ec szczerze nie :/ zapomiałem cały czas dawałem idealnie takie same proporcje teraz czym bliżej końca zmniejszam może wina pk ale dawalem15 ml na 10 l . Kurde strasznie rożnie bedą szły pod kosę :( pewnie wszystko zakończy się ok 10 czerwca . Bardzo długo to idzie ale to wina ewidentnie oświetlenia . Prawie będzie 4 miesiące :( dzięki pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O ja !!!! Na niektórych są brunatne , pomarańczowe a na niektórych mleczne . Czy ma ściąć te brunatne już odrazu żeby thc nie rozłożyło się ? Jak długo się trzyma przed ścięciem na tzw bursztynowych trichomach? Ja mam odmianę triple cheese barnays farm. Powiem ze zmartwiłem się teraz bardzo . I czy można ściąć przed tym zanim miały być na samej wodzie ?? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te brunatne mozna sciac.

Nie mam pojecia na jakiej zasadzie THC sie rozklada i kiedy ale jak przekwitnie to moze stracic namocy.

Mleczne daja slaby i krotki HIGH im wiecej bursztynowtym dluzej i mocniej.

Tak mozna ciac przed laniem samej wody ale w samku pewnie bedzie czuc nawozy. Water curing pomaga w pozbyciu sie nawozow ale tracisz na sm,aku i wadze ale zyskujesz wiecej mocy.

A mozesz sciac 1 badz 2, dzieki temu rozlozysz HArvester i nie bedzie cie szla.k trafial przy cieciu. Waruki do suszenia to 19*C i wilgotnosc 50% ( z tego co pamietam, mam nadzieje ze sie nie myle)

Mam nadzie ze choc troche pomoglem, bo mimo wszystko moja wiedze nie jest zbut duza, poki co.

Masz takie piekne rosliny ze mogl bym stwierdzic ze to Twoja nasta uprawa :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za pomoc jutro dam profeska foty będzie Wam łatwiej ocenić :) a to zapytam jeszcze o to czy jak ścinam krzak mogę np tylko część a te mniejsze zostawić. Co miały mniej światła żeby jeszcze podrosły czy tak się niw robi ?? I jak ścinam to cały odrazu ?pozdrawiam Ps Joka.menas tak pierwsza i dziś się dowiedziałem o trichomach ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+