Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x374W | Triple Cheese


Recommended Posts

Pomocy !!!!! Pilne nie wiem co to jest mam w wodzie jakies małe robactwo owalne białe z dwoma czujkami w wielkości 2-3mm co to jest ktos sie z tym spotkał czy da sie to jakos zwalczyć czy juz moge pożegnać sie z moja uprawa ??? Masakra proszę o pomoc ps na roślinach nic nie widze tylko w wodzie jakis pasożyty . Nie wiem jak to możliwe wszytko jest zamkniete zbiornik z woda jest czysty sprawdziłem jeste zamknięty 24/h szukam w necie zdjec i nic nie odpowiada temu co ja mam. Domyślam sie ze to sa młode i pewnie cos z tego wyrośnie Jak sie tym nie zajmę ale nie znam przeciwnika ?

Edytowane przez Stonesour840
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam pytanie czy ktos z Was używa ledow jednocześnie włączone Grow i bloom??? (W fazie kwitnienia)Zastanawiam sie czy włączyć jednocześnie da mi to o wiele wiecej światła dla wszytkich plantów . I miało by to ręce i nogi teraz to nie wyglada zbyt optymistycznie . Mam zamiar zakupić wiecej ale na chwile obecna brak funduszy :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+