Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 3x374W | Triple Cheese


Recommended Posts

Witam cos sie w koncu ruszyło :) na jednym zdjęciu widać jak muszę wyginać "maleństwa" 2 sztuki maja nawet 150 cm z doniczka  :/ mam pytanie myślicie zw można wyciąć trochę liści z dołu ?? Zeby trochę wiecej światła dostarczyć do kwitnących pąków :) juz 22 dni od włączenia na kwitnienie  minęło . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kwitna extra dobrze jest jeszcze troche urosna wyginaj dalej liscie , ja bym narazie zostawil , a co z tymi robalami skad sie tam wziely i co zastosowales, Gratulacje walczysz nie poddajesz sie, Beginer z Ciebie na gleboka wode wrzucony ale jak sie chce to mozna nie, Ja bym juz dawno utonal za swierzaka. Pozdro Jest Jungla

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pasjonista dzieki wielkie za miłe słowa :) duża znaczą dla kogoś kto pierwszy raz w zyciu robi cos takiego :) wiec tak zastosowałem najstarsza technikę tzn lampka wiaderko i gąbka :) czynność powtórzyłem dwa razy i sprawdzan na razie nie stosuje chemii . Jesli zobaczę ze powrócą dranie wtedy pożałują . Czytałem ze w małej ilości nie ma czym sie martwić ze mogą byc nawet pożyteczne , miałem to w 4 doniczkach ja na razie cisza . Zaczynam sie obawiać juz miejsce na ledy dzis mierzyłem jednak moja 140 bez doniczki  :/ dobrze ze to ledy bo juz dawno by spłonęły . Staram sie jak moge niesamowita roślina mam nadzieje ze mi sie odwdzięczy :):) pozdrawiam ps nie mam pojęcia jak sie tam znalazły  Wszytkie otwory sa zabezpieczone siatka oprócz tego lepy na klej :) ( jak ba razie z 5 razy sam sie przykleiłem ?)

Edytowane przez Stonesour840
Nie pełna odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie dzis mija 27dni od zmiany światła. Teoretycznie według tabeli czas zeby dodać pk13/14 co Wy na to ? Cos mi mowi ze chyba jeszcze sie wstrzymać moja intuicja ale jestem kompletnie zielony wiec proszę o radę :) ps liście zasłaniają pąki moge je usunąć czy tez zawczwsnie na ten manewr ? Na zdjęciach powyżej tez widać moje niedobitki ktrore były bez światła ale teraz gonia resztę :) i 6 juz kwitnie  jesCze czekam na pozostała 5 jeden maluszek niestety polegnie ⚰⚰⚰ pozdrawiam a jesCze jedno podchodząc to tematu zdecydowałem sie na ledy i system hydroponiczny gdyż miało to dac bardziej owoce plony na YouTube jest dużo filmików porównujących klasyczne lampy do led . I nie wiem czy to jest "wina "ledow czy sytemu ale moje roślinki maja w większość grubo ponad metr a ponoć miały do metra rosnąć to jest problem . 4 sztuki maja 180 cm skończył sie namiot ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W systemach hydroponicznych kwiatki lubia sobie tak ponad norme urosnac, z tym PK to licz raczej od dnia jak jak ci  kwiatek zakwitl. Jezeli producent podaje ze od 4 tygodnia flo to nie od 4 tygodnia od przelaczenia na 12\12 chyba ze jakas wzmianka producenta jest ze od przelaczenia .Super stado masz daj  im troche czasu, a te ledy co na youtube widziales to pewnie troche inna generacja od tych co my mamy, to sie szybko rozwija i kosztuje o wiele wiecej .Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie ( jak bedą spac wrzucę fotki ) w związku z tym ze mam mało światła jest różnica miedzy roślinami  wiem ze nie które bedą długo pózniej ale jeszcze nie jestem nawet na etapie podania pk . A na nie których jaz sa pomarańczowe włoski na większości sa białe wyglada to jak młode kasztany ( moje rośliny maja po 180 cm mam nadzieje ze nie Choduje kasztanowców ??)martwie sie tymi pomarańczowymi czy to oznacza ze one juz sa na etapie końcowym czy z takimi włoskami moge je trzymać jesCze długo obstwiam ze zajmie mi to pare tygodni ?A problemow coraz wiecej  zatkane rurki. Robaczki wróciły zero miejsca itp . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+