Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Red Poison Auto, Blow Mind Auto


Recommended Posts

Mały up czas zrobić :) Panienki kwitną aż miło i jak narazie bez nawozów na flo. Pierwsze podlanie z nawozami dziś wieczorkiem albo jutro z rana. Pierwsze liście już powoli żółką więć z nawozami czas w końcu ruszyć :D 

Red Poison ostro przesadza z zapachem , pod koniec flo będzie dramat - ale damy rade ;) A Blow Mind już podwiązana.

Dosłownie kilka fotek z boxa - niestety przy włączonym panelu.


 


 

Dzień 28


 

medium.4.jpg.0909ce849ec6a85166012540810medium.3.jpg.36184cf71b465ca212ff457bc0bmedium.2.jpg.e0cfa4a97d059239cfe4ea6ce92medium.1.jpg.2201cb5a17761a93d11fd498f9b


I to by było na tyle :)

Do następnego.




 



 


 




 

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Toksyna - no jakoś tak samo wychodzi ;) ale faktycznie z LED 'em idzie szybciej :)

@Miś - no ciekawy jestem czy Red faktycznie pokaże kolorek , coś czuje , że tym razem nie będzia tak kolorowo jak to bywało ostatnio - ale zobaczymy. Dobre oko ;) faktycznie rura jest i służy jako mini półka :D

Do następnego ,

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś - mieszające mam dwa , jeden dmucha na panel i po części na panny a drugi już tylko na panny - one są raczej małe :) w dodatku na USB 2.0 , a koszt z tego co pamiętam ok. 20 kilku zł za jeden. U mnie spokojnie dają radę , tyle , że moj box jest trochę mniejszy niż Twój , ale z tego co sprawdziłem nie ma dużej różnicy w wymiarach :)

Z opisu mojego setup 'u : " 2x wiatrak USB ( 2x100mm , 1800rpm )"

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+