Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Red Poison Auto, Blow Mind Auto


Recommended Posts

@Dzielnicowy - nie , normalnie wszystko wyciąłem jak do ścinki. Także standardowo było i nic nie zostało. I jeszcze stała w ciemni bez wody przez 10dni. Dopiero żonka mi podpowiedziała , że tam coś chyba rośnie i jak zauważyłem dwa kompletnie zżółkłe listki - pomyślałem a podleję - może coś ożyje i faktycznie ożyła :D Wątpie żeby urosła większa - bo te topki , które tak chcąc nie chcąc rosną , zaczeły puszczać kłaki - także pewnie nie zdąży urosnąć zanim dojdzie - ale zobaczymy. Niezłe jaja z tym automatem :laugh: Kilka fotek:

large.IMG_20160909_103449.jpg.6c80fb4357large.IMG_20160909_103457.jpg.817f713b6dlarge.IMG_20160909_103538.jpg.9fae586145large.IMG_20160909_103605.jpg.f549197cf6large.IMG_20160909_103506.jpg.ee514b02e5large.IMG_20160909_103550.jpg.cc8c750fbc











 



 




 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 7.09.2016 o 07:12, MJ_Mouse napisał:

Rower - jesteś,podłym,żałosnym człowieczkiem.Który wydaje się nie mieć nic innego do roboty jak zajmować się pracą kogoś innego zamiast samemu wziąść się do roboty.Kiedy Ty chciałeś pomóc ? Jak wymadrzałeś się "twierdząc" że automat to kundel ? A gdy ludzie pisali nie po twojej myśli to oskarżałeś wszystkich w koło o fikcyjne konta ?! Żal mi ciebie , nie mieć swojego życia i ciągle żyć życiem innych to musi być przygnębiające.Może zapisz się na terapię grupową.To czasem pomaga,chociaż w twoim przypadku oddział zamknięty to bardziej bezpieczna opcja,bynajmniej dla odtoczenia.Nie pisz w naszych wątkach "o łaskawco" i "znawco rudelaris" od 7mu boleści !

Na marginesie.Doniczka ciut ponad 3l ,półtora miesiąca i prawie 25 gram z automata ,który okazał się genetycznie upośledzony.Jeśli to jest "co kot napłakał" to ja się cieszę ,że mam takiego kota.

I proszę nie zaśmiacaj nam już tematów.Mam nadzieję ,że coś dotarło do twojej jakże tęgiej głowy,szkoda tylko wiedzy w niej brak.
 

Pojechany po calosci . Na poczatku mieszasz z blotem, ze nie robie swojej pracy,ze nie pomagam, wymadrzam sie! Zakonczony wywod diagnoza i odzial zamkniety:Facepalm: Gadasz jak moja matka :) Taki poziom.

3l doniczka 25g bardzo ladnie, szczere gratulacje.To z tym kotem to chodzilo  ze malo to do nastepnego grow.

Zombie, ciekawostka jedyna w swoim rodzaju :) Pytanie jak to? 

Juz wiecej nie zasmiecam.

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+