Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Red Poison Auto, Blow Mind Auto


Recommended Posts

Wszyscy wspolczuja nikt nie szuka rozwiazania! Zagladales gdy byla noc? moze to ten led?

O 1.09.2016 o 12:04, Scooby-Doo napisał:

Jednak wdłg. mnie ma działanie typowe jak dla Indi - dziwne , skoro to typowa Sati - jak twierdzi producent. 

Automat " typowa sati" no teraz to nawet staz na forum, ktorym tak brylujesz nie pomoze :laugh: Liczyles na ruderalis "typowa sativa"? Pewnie to cos takiego jak "wysoki karzel".

Jeszeli odwazysz sie na pelnosezonowki to chetnie sluze rada.

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie , to nie ten LED. Prowadzę pod nim uprawy od ponad roku - pierwszy przepadek bananów. Nie zaglądam w nocy - nie kusi mnie. Bryluje stażem na forum ? Chłopcze: przestań mi się wp...lać w tematy bo nic nie wnosisz !

 Oprócz tego , że na siłę chcesz coś pokazać - tylko co ? Że masz rację bez argumentów - na gimbusowej zasadzie "nie bo nie" ?

Nie masz bladego pojęcia o auto więc się nie wypowiadaj. To jest zdjęcie typowego Rude wdłg. Ciebie ? Na fotce Blow Mind z outa z Hiszpani:

large.1.JPG.44ae2835e2922ede1c10c84ffcdf



 

Odpuść sobie te rady i wymądrzanie się - bynajmniej nie u mnie w tematach - do niczego mi potrzebne nie są Twoje złote myśli. I dzięki za rady z pełnosezonówkami , ale jokoś sobie z nimi radziłem zanim się pojawiłeś na forum i będę sobie radził jak już Cię tu nie będzie.

Ale , że i tak wolę auto i tak już zostanie , Dzięki za troskę :) nie skorzystam.

 A teraz na tzw. marginesie dla ludzi ogarniętych ;) w temacie. Nie wiem co zrobić w tym przypadku.

Red Poison ożyła po ścince i mimo , że nie podlewałem jej od ponad 10 dni (czyli od ścinki) ta pokazała listki i coś tam rosnąć nawet zaczyna :D I to nie dość , że bez podlewania to bez światła sobie postanowiła ożyć :) Więc dziś wrzuciłem ją pod lampę - zobaczymy - nie lubię uśmiercać roślin , więc czas pokaże co to ;)

Fotki: RED POISON - Reload :D "It's aliveee !!!!"

large.IMG_20160904_094631.jpg.e76d59fbc8large.IMG_20160904_094638.jpg.2d3dd3a933large.IMG_20160904_094645.jpg.d242fb6f92







 




 




 




 

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rower85 nie wiem czy wiesz do konca czym jest automat? A mianowicie jest to krzyzowka genow rudelias z indica lub sativa. Dzieki temu ze sa geny rudelias roslina zakwita niezaleznie od dlugosci dnia tylko zaleznie od wieku planta. Jednoczesnie potrzebuje mniej czasu aby dojrzec, a takze ogranicza to jej wzrost w gore.  Automaty moga miec przewage genow sati badz indi, ale na pewno nie rudelias bo takie planty dla palacza sa zwyklym krzakiem niczym wiecej..

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart - dobrze prawisz , ale nie wiem czy jest sens wdawać się w dyskusję :D No panowie powiem Wam , że temat niepotrzebnie przeniesiony do zakończonych - albo może czas na wprowadzenie nowego działu: Automaty - zmartwychwstanie :laugh:

Ten zombie po Red Posion ma się całkiem dobrze i rośnie sobie mając w dupie co inni sobie myślą :D Zaciekawiło mnie to powiem szczerze. Nie zabije jej , zobaczymy co to będzie ;) A do zombiaka dojdzie pewnie BigBangAuto @GreenHouseSeeds

Pozdrawiam
 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rower - jesteś,podłym,żałosnym człowieczkiem.Który wydaje się nie mieć nic innego do roboty jak zajmować się pracą kogoś innego zamiast samemu wziąść się do roboty.Kiedy Ty chciałeś pomóc ? Jak wymadrzałeś się "twierdząc" że automat to kundel ? A gdy ludzie pisali nie po twojej myśli to oskarżałeś wszystkich w koło o fikcyjne konta ?! Żal mi ciebie , nie mieć swojego życia i ciągle żyć życiem innych to musi być przygnębiające.Może zapisz się na terapię grupową.To czasem pomaga,chociaż w twoim przypadku oddział zamknięty to bardziej bezpieczna opcja,bynajmniej dla odtoczenia.Nie pisz w naszych wątkach "o łaskawco" i "znawco rudelaris" od 7mu boleści !

Na marginesie.Doniczka ciut ponad 3l ,półtora miesiąca i prawie 25 gram z automata ,który okazał się genetycznie upośledzony.Jeśli to jest "co kot napłakał" to ja się cieszę ,że mam takiego kota.

I proszę nie zaśmiacaj nam już tematów.Mam nadzieję ,że coś dotarło do twojej jakże tęgiej głowy,szkoda tylko wiedzy w niej brak.
 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+