Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Red Poison Auto, Blow Mind Auto


Recommended Posts

A no właśnie , pieprzona locha ;) Dobrze , że to na końcówkę niż w połowie by sie miała wysypać.

Tak , pestki już czekają. CheeseSkunk@Sensi BingBangAuto@GreenHouse

Dzisiaj przepiorę trochę te donice , zamówię ziemię i ruszam znowu :)

No , Chinole są zajebiści :D ale ile rzeczy ułatwiają ;)

Pozdrawiam


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Łowca - co Ty nie przepraszaj :) To normalne - w sytuacji gdy oczekujesz na to , że roślina się odwdzięczy za dobre traktowanie , dobrym , smacznym plonem a ona na samej końcówce wyskakuje z takim gównem - to nie sposób nie wyzwać jej od szmat :) 

Owszem to roślina , ale my jesteśmy ludźmi i hamowanie emocji czy udawanie w dupę grzecznych to trochę hipokryzja. Więc , ja też ją zwyzywałem - od starych szmat - chociaż może powinienem od Grodzkich ? :laugh:

@bart - a no szkoda , jak ch..j szkoda. Chciałem ją skosić za ok. tydzień / dwa , a tu taki zonk. Ziółko schnie , zobaczymy ile mu się zejdzie. Spory plus to to , że dawno nie miałem rośliny z tak dużą ilością żywicy - nożyczki wyrzucowne po trymie :) 

Wniosek - na przyszłość odpuszam nieprzetestowane i nowe odmiany - szkoda czasu , prądu i nerw na koniec.

Jak ziółko porządnie przeschnie napiszę ile tak mniej wiecej wyszło i postaram się wstawić jakąś fotkę suszu.

Pozdrawiam

 

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i dobra :) Czas wstawić fotki suszu i dać krótki opis co i jak. Więc temat ładnie podeschł , jest już w słoiczku i się curruje  :D

Jednak wdłg. mnie ma działanie typowe jak dla Indi - dziwne , skoro to typowa Sati - jak twierdzi producent. 

Wchodzi bardziej zamulająco i dezorientująco na głowę - nogi się troche plączą , ale z tymi nogami to  mam tak po każdym ziółku :) Narazie dupy nie urywa.

Red Poison - zdecydowanie bardziej mi odpowiadała - choć zostało jej raptem na dwa baty ;) I mimo , że ścięta kilka dni szybciej od Blow Mind to daje fajniejszy efekt. Dzisiaj ukręcę porządnego lolka i zobaczymy co i jak - tak dla pewności :) Co do ilości - to z tego co widzę będzie ok. 25 g - więc całkiem OK.

Na koniec ,chciałem Podziękować Wszystkim ludziom dobrej woli udzielającym się w moim temacie :D 

Do nastepnego,

Pozdrawiam

large.IMG_20160830_183536.jpg.230046fb61large.IMG_20160830_183551.jpg.b9e2a5f755
large.IMG_20160830_183659.jpg.0b3435541flarge.IMG_20160830_183727.jpg.03fc623c0dlarge.IMG_20160830_183804.jpg.1e13bb8e23large.P8300004.JPG.618c31c5b6b5d3d512fbclarge.P8300007.JPG.8e223aa931b8ac59dc2a8large.P8300009.JPG.da7ac2843dd347c0ff7fc

















 

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Pany :) Ale jajca , na 99% Red Poison reweguje :D Jutro wrzucę fotkę :) Co prawda zorientowałem się dopiero gdy liski zżółkły , bo nie podlewłem od ścinki - raczej nie spodziweałem się tego  :) A tu sobie listki wypuszcza , ciekawe wczoraj podlałem wodą zobaczymy co będzie jutro.



 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+