Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Red Poison Auto, Blow Mind Auto


Recommended Posts

Powitać Załogę :D

Na wstępie Dzieki Wszystkim udzielajacym się w moim temacie za komentarze i miłe słowa :) Jak by były złe też bym podziękował ;)

Wracając do panienek - sytuacja ma się tak , że Red Poison ( tym razem nie jest kolorowa ;) ) niedługo zakończy swój żywot. Myślę , że zejdzie się jej ok. 2 tygodni i będzie po ptokach. Producent daje jej 56 dni od kiełka do ścinki i może , może faktycznie tak coś jej się zejdzie. Na fotkach będzie widać , że w tym terminie powinna się wyrobić - czyli w to mi graj - bo nie powiem , palić się chce :D 

Co do Blow Mind , tu sytuacja ma się zgoła inaczej. Widać jak na dłoni przewagę genów Sati - i mimo , że capi już niemiłosiernie a wręcz capi w ch..j :D będę musiał ją poniańczyć ciut dłużej. Myślę , że 3 tygodnie to minimum. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy. 

A oprócz tego , nudy nic się nie dzieje. Kwitną , pachną - tzn. Red Poison pachnie a Blow Mind jak pisałem - straaaaasznie wali.

Czas na fotki , rachuba stracona więc fotki z dnia 40go albo 41go :) I tym razem ciut więcej fotek.

Dzień 40 lub 41  :laugh:

large.P8170001.JPG.b9fedb45226f6cafae1dblarge.P8170003.JPG.ca626ad325aaef192d2aelarge.P8170004.JPG.453222ad6b53f6a74ffe9large.P8170006.JPG.1e15b03b2732b9326436flarge.P8170009.JPG.29592245d0659d8e75f63large.P8170010.JPG.1fc78631b9d834ab4ec16large.P8170011.JPG.9f8c69fbb75d68c46d772large.P8170013.JPG.69ab462a9b1fc924f22bclarge.P8170017.JPG.6ab3b92c7a84a31444e19large.P8170019.JPG.47a67003e7c9483e15f59large.P8170021.JPG.c8a908a252fb69d1d6727large.P8170023.JPG.85baa13fa5e4729342f21

 

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U Pana jak zwykle pięknie wszystko wygląda :) 

Piękne tłuste pałki nic dodać nic ująć :)

Są mniej więcej w tym samym wieku co moje Auto Haze - 40-41 dni (licząc, że wyszły na powierzchnię 6-7 lipca podczas mojego wyjazdu urlopowego). Daje jeszcze swoim czas max do 12 września bo już czeka na mnie pestka Jack Herrer i Super Lemon Haze od Green House Seeds - z tym, że tylko jedna pestka będzie uprawiana bo chcę dać w 9 litrową donice i przez to nie zmieszczę dwoch panienek w boxie. Druga pestka będzie wykorzystana w nastepnym grow.

Chyba że zakupie dwie materiałowe doniczki po 8 litrów wtedy upchnę dwie, ale nie wiem czy wówczas uda mi się ładnie LST wykonać na dziewczynach :)

Którą polecacie na pierwszy ogien? 

Na pewno będzie growlog bo będe potrzebowal pewnie rad starych wyjadaczy gdyz zaopatrzylem sie juz w glebe Canna Terra Pro i za bardzo nie wiem jakie nawozy do tego dobrac? Powiedzmy ze moj budżet na nawozy to okolo 100-120zł. Jakieś propozycje? ... Mam jeszcze prawie roczne nawozy od Atami, ale czy będą się nadawać?

Scooby sorki za offtop :)

Edytowane przez bart85
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Toksyna - Dzięki Bardzo :) z tymi growami to różnie bywa , jak roślina ma potencjał to jakoś to idzie a jak kiepska pestka albo geny to już nic się nie wymyśli :D No właśnie szkoda , że tym razem kolor tylko w nazwie - choć producent twierdzi , że 80-85% ma czerwone feno to wychodzi na to , że nie u mnie :)

@Miś - hehe dobra następnym razem popatrzę na chłodno :laugh: Nie będzie aż tak źle ;) aż tak nie puchną :)

@bart85 - z tym Panem to nie przesadzaj co ? :laugh: Jestem stary , ale żeby od razu Pan ? :D A widzisz miałeś GJ zakładać i nie założyłeś :( by się porównało itd ;) Co do roślin Twoich na następny GJ to Jacek jest fajny , ale ja bym poleciał z SLH @ GreenHouseSeeds :) Co do nawozu , skoro masz Canna T.P. to nawozy dopiero przy lekkich niedoborach - ta ziemia ma sporo swojego papu , więc łatwo przedobrzyć już na wstępie. Papu ? polookaj już tę Canne - będziesz miał komplet ;) Zobacz czy jakieś BiO wyhaczysz od nich w dobrej cenie. Co do ważności Atami to powiem Ci tak w tejemnicy ;) że ja miałem wymienić swoje - bo mam już je w sumie od 2013 roku - Plagron - i nie wymieniłem. Wymieniłem tylko donice - ze względu na to , ża na meteriale lubią osadzać się sole i inne syfy które roślinna oddała z podlewaniem. A nawozy trwają dalej i roślinom jak widać nic nie jest :laugh:

Pozdrawiam



 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scooby powiem Ci szczerze, ze nie mialem zwyczajnie czasu na growloga. Pozatym nie wiedzialem co z tego wyjdzie do konca ze wzgledu na temperatury - nie powiem, ale w lipcu troche przygrzewalo wiec rosliny na wegu sie strasznie nie rozpedzily co odbilo sie na ich wielkosci na flo, ale spoko cos tam z tego bedzie. Gdybym zaczynam w sierpniu to bylo by na pewno inaczej z tego wzgledu, ze jest duuuzo chlodniej. 

Nawozy faktycznie chyba kupie z canny tylko teraz niech mi ktos podpowie czy warto kupowac mi bio wega jezeli planuje 3 tygodniowego wega? Czy moze kupic tylko bio flores, bio bost i pk 13/14 (z tymi trzema zamykam sie w budzecie)?

Dodam ze zakupilem mate CO2 - zobaczymy jakie efekty to da, a jeszcze przez 2 i  3 tydzien wega doloze troche suchego lodu pod wloty powietrza :)

Co do nasionka tez mam smaka na SLH z treningiem LST. Dwoch panienek chyba nie bede sciskal w tym boxie bo nie ma sensu. Przy automatach inaczej to wyglada bo sa jednak duzo mniejsze wiec moglem sobie pozwolic na 2-3 sztuki w 5 litrowych donicach. Mysle, ze nawet 2 x 8 litrow RootPouch to juz by bylo za duzo... tym bardziej, ze planuje 3 tygodnie wega. 

Edytowane przez bart85
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - wiem jak jest , ale właśnie po to robisz GJ - nawet jak nie wiesz czy wszystko pójdzie ok. Sam się może czegoś nowego dowiesz a przy okazji pomożesz innym którzy dopiero co sie uczą. Ciężko wyczuć na ile ziemia wyjdzie nawożona w praktyce - może się okazać , że wyjdą jakieś tam braki - załużmy - i później będzie ból na szybko ogarniać nawóz na weg. Mowa o sezonach nie AFach więc może być różnie. Z nawozami Canny zbyt wiele nie pomogę , ale z tego co wiem jeśli chodzi o nawozy bio-min , PLAGRON ma praktycznie to samo. Co do BiO to Ci nie powiem , bo nie używałem BiO @ Canny. 

A propos oddychających donic - tu musisz wyczuć podlewanie - jest z tym trochę ból dupy , ale po kilku razach powinieneś wyczuć co i jak.

@Smaku - no jest i On :D No pewnie masz rację , ale Red Poison napewno nie dociągnie do miesiąca - dwa tyg. to max co jej daję ;) Blow niech poochnie - bo jej jeszcze sporo brakuje :) No właśnie szkoda , że tym razem kolor się nie pojawił....ch..j z tym byle fajny smaczek i lecznicze działanie było :) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+