Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

CFL 2x24W / HPS 150W | Blue Cheese, Auto Big Devil


Recommended Posts

I pilnuj ph. Najlepiej z tego co wyleci EC jeszcze by się przydało..., ale to Biowóz poza tym miernika nie masz... Będzie dobrze i słuchaj misia.

Widać od razu ze miejsce dla korzeni ważna rzecz. Zawsze to nauka, auto rosną pięknie lecz malo wybaczaja choć twój jeszcze się odwdzieczy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich. Postanowiłem zrobić mały UP. Dziewczyna której nie szło czyli Auto Big Devil ogarnęła się w końcu. Powrócił jej kolorek i ogólnie jest chyba dobrze. Po ostatnim podlaniu trypackiem wczoraj dostały po 0,6l wody. W piątek przełączyłem światło na 12/12

Wiem że automacik może na tym stracić ale chcę żeby Cheese już zaczął swój piękny okres. Jutro albo po jutrze dostaną kolejną pełną dawkę trypacka. 2 zdjęcia robione na szybko rano.

 

DZIEŃ 52

 

52d

52d

 

Pozdrawiam i czekam na uwagi :)

 

Wieczorkiem przed włączeniem HPS postaram się zrobić lepsze fotki

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie, zielony zdecydowanie lepszy niż ten żółty :)

 

Zdecydowanie! :D Dzięki za pomoc... Wchodzę rano oglądam i micha się cieszy cały dzień ;)

Troszkę się ciepło ostatnio zrobiło i mam 30-32 stopnie.

Dzisiaj zostawię troszkę uchylone drzwi. Jak nie pomoże to wstawię jeszcze raz tą szybę i zobaczę co będzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Pany za miłe słowa :) 

Drugi Plan - nie będę już kombinował z tym dołem. Będzie co będzie. :) Jak narazie automacik się zebrał i może nie będzie mu przeszkadzać 12/12

Właśnie włączyła się lampa i zostawiłem lekko uchylone drzwi. Zobaczymy czy spadnie temperatura poniżej 30 stopni.

Kilka fotek które udało mi się zrobić.

 

DSCN3459

DSCN3460

DSCN3461

DSCN3462

DSCN3463

DSCN3464

DSCN3465

DSCN3467

 

A na koniec poprawione LST dla Bluee Cheese. Może tak być?

 

DSCN3469

DSCN3468

 

Pozdrówki dla wszystkich!

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+