Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 2x24W / HPS 150W | Blue Cheese, Auto Big Devil


Recommended Posts

W końcu na dole zamrażarka  :laugh: Btw Może to jest powodem oklapniętych liści, duża różnica temperatur. Roślina ma 30, a korzenie 12*, cyrkulacja powietrza między dołem a góra też jest pewnie mocno średnia. Na twoim miejscu wyciąłbym tą środkową półkę i postawił doniczki na samym dole.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kurcze też o tym myślałem... ale automat nie wchodzi na dół... cała donica jest w górnej pólce, a w sumie on bardziej oklapły. Zostawiam je na ten grow tak jak jest a przy następnym zrobię ewentualne modyfikacje

Czaję się na kabel grzejny i nim oplotać spody donic które wychodzą do "zamrażalnika"

Misiu, czy Ty wogóle śpisz? :D Chyba że masz małe dzieciaki jak ja,a  to by tłumaczyło, dlaczego jesteś dostępny w niedzielę o 7 rano :D Pozdro i dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mokro mają ziemia czarna. Albo tak wygląda. Może właśnie są przelane i niska temp w szycie głównego korzenia.

Wytnij ta dzielna półkę i postaw w prowadnice pierwszej/drugiej szuflady. Nawilzacz może jako hydro być i żadnej wody. Jaka jest łodyga miętka czy twarda ?

PH cały czas stale ~6.5 ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A może daj jakiś wentyl wciągający powietrze z góry na dolną część lodówki?

 

To by mogło jakoś wyrównać temperaturę na dole.

Dobra myśl... muszę to jakoś technicznie przemyśleć i dać malutki wiatraczek żeby nie motał za bardzo i wlotem mi nie wydmuchiwał :) Ale myślę że da się to zrobić :)

 

A nie przesuszyłeś ich? Kiedy ostatnio podlewałeś?

 

Przesuszyłem na bank ale to wcześniej. Teraz podlewane były w piątek samą wodą. O 21 włącza się lampa i zobaczę co tam u nich. Jak będzie sucho to dostają papu pełne dawki. Ta w pudełku po lodach na bank będzie sucha. Regular pomimo żę jego donica schodzi do dolnej półki ma się dobrze, więc nie wydaje mi się że problem tkwi w zimnych korzeniach

 

Mokro mają ziemia czarna. Albo tak wygląda. Może właśnie są przelane i niska temp w szycie głównego korzenia.

Wytnij ta dzielna półkę i postaw w prowadnice pierwszej/drugiej szuflady. Nawilzacz może jako hydro być i żadnej wody. Jaka jest łodyga miętka czy twarda ?

PH cały czas stale ~6.5 ?

 

Na zdjęciach są dzień po podlaniu dużą ilością wody. Wcześniej były przesuszone za bardzo bo ziemia aż od boków odeszła. 

A z tym wycinaniem i hydro chcę poczytać kiedyś dokładnie i wziąść się właśnie za uprawę hydro. Ale to na późniejszy czas... Teraz chcę zakończyć ten grow z jakims tam wynikiem i zająć się outdoorem bo zbliżą się wielkimi krokami :D PH między 6 a 7 tymi kroplami to magikiem trzeba być żeby ogarnąć dokładnie kolor bez dziennego światła :) Tak jak pisałem tylko regular schodzi do dolnej półki a jemu nic nie jest. Rośnie ładnie i nie widać żadnych problemów. Tak więc to chyba nie wina zimnych korzeni

 

 

Pozdro for All!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jako że widzę w końcu zainteresowanie moją lodówką robie szybki UPDATE ;)

 

DZIEŃ 43

 

43d

43d

43d

43d

43d

43d

43d

43d

43d

43d

 

Sezon wygląda na zdrową pannę. Automat pokazuje dużo braków :P

Dzisiaj podane:

Automat nakarmiony 0,5l wody + 1.5ml biogrow + 1,5ml biobloom + 0,5ml topmax

Sezon nakarmiony 1l wody + 1ml biogrow 

 

Jutro kombinuje z tym małym wiatraczkiem mieszającym powietrze między dolną a górną szafką wedle pomysłu Pana @Drugi Plan

Pozdro i dzięki za wszystkie komentarze!

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+