Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 2x24W / HPS 150W | Blue Cheese, Auto Big Devil


Recommended Posts

Ok daje foty wcześniej bo panny umierają... Zaryzykowałem zapalenie na chwilę światła ale cóż.

Wygląda to bardzo dziwnie nie mam pojęcia od czego. Do tego bluee cheese regular wygląda jak by chciał już kwitnąć pomimo że światło stale 18/6 Ten bardziej zielony to cheese

Dziury w donicach są... tylko na spodzie ale jest ich tam dość dużo.

Problemem jest też różnica temperatur. Dzien było ostatnio 26-28 ale w nocy spada do 16

Wyjąłem teraz jej tą szybę i podniosłem lampę bo może ta szyba im szkodzi. Sam już nie wiem co myśleć...

POMÓŻCIE!!!!!

 

20160317 165114

20160317 165120

20160317 165127

20160317 165133

20160317 165140

 

Dodam jeszcze że wczoraj podlany były...

kwitnący automat 0,5l wody + 0,2ml biogrow,+ 0,5ml biobloom + 0.4ml tompax. Minimalne dawki bo nie chciałem przesadzac

Cheese dostał tylko pól litra wody + 0,5ml biogrow

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zaczęło się to dziać od przeprowadzki do nowego domku... Wpadłem jeszcze na myśl że może na to 40x50 powierzchni to 150W trochę za dużo... podniosę lampę dzisiaj tak na 30-40 cm i zobaczę.

Toksyna - czy młode wyglądają ok to nie wiem. Cheese wszystkie szczyty ma dziwnie jasne i liście oklapnięte sa te młode jak i stare

PanikaGoryla - gdyby działo się to chwilę wcześniej albo później pomyślałbym że mała donica. Ale stało się to od przeprowadzki... Starość chyba też nie bo auto zaczął kwitnąć w 26 dniu teraz ma coś przed 40 nie chce mi się liczyć...

Jeszcze jakieś pomysły? Wszystko wezmę pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wymiana powietrza... hmmmm. Wentyl 100m3/h, Filtr węglowy 150m3/h. Pomieszczenie w którym stoi to pokój w piwnicy 3,5m x 4,5m. Okno rozszczelnione, brak drzwi. Temperatura pomieszczenia 15-18 stopni. Wentylacja chodzi non stop i wyprowadzenie jest do komina

Wyjąłem juz szybę i dzisiaj wypuszczę je z uwięzi... zobaczymy co będzie bez LST

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+