Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 2x24W / HPS 150W | Blue Cheese, Auto Big Devil


Recommended Posts

szyba nie blokowała przepływu bo z jednej i drugiej strony była przerwa po mnie więcej 8-10 cm co w sumie daje przelot 20x50 cm

Miś - przesadzana była tylko jedna i dlatego właśnie mnie to tak dziwi bo klapnięte obie... do tego ten cheese który nie jest automatem wygląda jak by zaczynał puszczać włochy... po 21ej wrzucę wam foty szczytu bo dla mnie to dziwne jak cholera :)

Chyba nie mam ręki do kwiatów :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie, na pewno nic nie uszkodziłem. Wyszła cała bryła bez problemu. A liście wyglądają tak rano, wieczór i w czasie snu. Nigdy nie otwieram drzwi w nocy. Wczoraj i dziś tylko z tego wzgledu że dzien zaczyna siė o. 21:00 a ostatni raz przed pracą widzę je o 6:00. Ciekawość i troska wygrywa :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dopiero teraz byłem zobaczyć co i jak... Auto się podniosło, cheese mniej... postawiam na suchość. Sorry Toksyna :D

Dziś nic im nie wlewam, ale jak jutro będzie ok to leje im full wody aż się zesrają :D Temperatura w niektórych miejscach 30 stopni... Dadzą radę :D Dzikie wszystkim i jutro mam nadzieję że będziemy kontynuować temat :D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+