Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 2x24W / HPS 150W | Blue Cheese, Auto Big Devil


Recommended Posts

No dobra. Zwracam honor Miś :)

Dojrzałem dzisiaj te brązowe plamy na liściach więc stawiamy na Mg. Wieczorkiem podsypał bym dolomitem. Wziąśc po prostu łyżkę i posypać po wierzchu? A potem podlać wodą?? Czy jak mam to zrobić?

Mam mega kaca więc nową lodówkę wstawię jutro bo brakuje mi jeszcze rury żeby połączyć wylot z kominem. :)

Przesadzę może też jutro ale nie wiem czy przesadzanie tego automata ma sens.

Co myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wyczytałem gdzieś że 3 łyżki stołowe dolomitu na litr wody... czy tak będzie ok?

Dolomit nie rozpuszcza się za bardzo więc na dnie zostaje dużo piachu...Wleje jej tylko to co się rozpuści reszty nie będę wsypywał...

i rozumiem że żadnych nawozów narazie jej nie dawać?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 36 

Auto Big Devil kwitnie od 11 dni

W końcu udało mi się poskładać wszystko do kupy :)

HPS 150W mam nadzieję że im się spodoba :) Jutro napiszę jak cały zestaw się spisuje i jakie panują warunki w lodówce.

Postanowiłem narazie przesadzić tylko Bluee Cheese, Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. 

Z automatem zobaczymy. Nie chce im motac ze światłem. Regulara chcę trochę potrzymać jeszcze na wegu ale za jakiś tydzien lub dwa przełączam go na 12/12, a wtedy automat miałby lipę. Gdy przesadzę go do dużej donicy nie wsadzę już go spowrotem do małej lodówki.

Gdy cheese przejdzie na 12/12 auto wraca do małej. Dołożę tam jeszcze 2 takie żarówki jak są teraz, dobre lst i coś powinno się dziać :)

 

36d

36d

36d

36d

36d

36d

 

 
Pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+