Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

Afghanki już nic nie powstrzyma przed byciem "fat bicz" :laugh:  Ma czas i ma miejsce , którego wcześniej brakowało ;) a o resztę zadbam należycie B)

 

Dzięki Pany :)

Kolego, bardzo ładnie PIELĘGNUJESZ swoje naturalne skarby. Gratuluje Tobie. Jesteś definitywnie weteranem - wg. mnie. Masz bardzo ładne zbiory, jesteś elokwentny, a to dziewczynki Twoje odczuwają. Gdyż uprawa roślinki jest w pewnym sensie, niczym uczucie do kobiety. Co to znaczy - znaczy to, że należy je piescić i im dogadzać, bo one nam (jeżeli są normalne i rozumieją wdzięczność) w odpowidnim czasie ukorzą nas swoim cielesnym dobrobytem.

 

Jest to moje zdanie i pozdrawiam serdecznie Scobiego i jego przysposabiajace usposobienie. Jestem z Tobą :)

 

Trzymaj się

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powitać :)

Sorry za małą częstotliwość updatów , ale oststnio brak czasu.... i jeszcze awaria dysku na kompie  :Facepalm: 

Straciłem 100GB mp3'jek które kolekcjonowałem przez parę lat....rodzynki z lat 90tych poszły się....no ale do rzeczy.

Za dwa dni zapodam malutki up. z życia Pani Afghanki :)

Ma się całkiem dobrze , nie będzie z niej "kokosów" , ale będzie moc - tak czuje. Z resztą cały dom czuje :D 

Up przypadnie akurat na 55 dzień życia. Więc wychodzi na to , że jeszcze trochę i  :harvest: - producent twierdzi , że ścinka powinna być w 60 dniu , ale dam jej chyba troche więcej czasu - a ona niech zwali mnie z nóg - bo na to liczę.

 

Pozdrawiam Was  B) 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powitać Wszystkich :) A w szczególności Smaka - któremu dedykuje ten up  B) 

Wrzucam upik. A będzie on duuży - lubię dawać sporo fotek - tak już mam  :P 

Tym bardziej , że będzie to ostatni up przed upem ścinkowym. Ścinkę planuję za jakiś tydzień - myślę , że będzie odpowiednio  ;)

Producent - jak to producent - twierdzi , że 60 dni od pestki do  :harvest: ale te kilka dni ją prze3mam. 

Ogólnie wszystko OKo. Capi skunem ostro - a raczej gnijącym żywicznym drewnem. Topki już ładnie oblane , większość liści z dołu już nie istnieje. Górne też już żółkną - no , ale co zrobić jesień życia ;)

Afghan 'eczka od ostatniego upa leci tylko na wodzie i czasem dostaje HESI BOOST - całkowicie naturalny słodziutki soczek owocowy :D No dobra będzie tego gadania.

 

Dzień 55

 

gallery_3712_1574_243422.jpggallery_3712_1574_927681.jpggallery_3712_1574_442051.jpggallery_3712_1574_603161.jpggallery_3712_1574_701457.jpggallery_3712_1574_674320.jpggallery_3712_1574_1012367.jpggallery_3712_1574_2581519.jpggallery_3712_1574_1971253.jpggallery_3712_1574_1582510.jpggallery_3712_1574_1715108.jpggallery_3712_1574_952986.jpggallery_3712_1574_813561.jpggallery_3712_1574_497850.jpggallery_3712_1574_779411.jpggallery_3712_1574_873117.jpggallery_3712_1574_978173.jpggallery_3712_1574_1083891.jpg

 

 

 

 

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fajnie się takie fotki ogląda jakie robisz.

Tydzień dla niej to zdecydowanie za mało. Jeszcze nie ma brązowych włosków a nawet jeszcze rozwija i będzie rozwijać białe. Daj jej czas niech nabierze masy i żywicy. Na moje 2 tygodnie to minimum. Przytrzymaj sobie tak do 80-90% brązowych bo warto.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dzik - brązowe już są od jakiegoś czasu - tzn. pojawiają się od jakiegoś czasu :) Białe już średnio się rozwijają - codzienne obserwacje dają lepszy wgląd w szczegóły ;)  ale być może te 10 dni jeszcze dostanie , kto wie ? ;)

Trichy też mają odpowiedni kolorek - nie chcę bursztynów - wystarczy mleczko :)

Rozumiesz Dziczku , nie chce typowej kanapy :homer: 

A geny Afghana ściętego ciut później tak działają. 

A co też istotne ( dla mnie ), będę miał gości na początku marca - brat którego nie widziałem od paru ładnych lat zawita ze swoją familiadą. I trzeba się bedzie uraczyć dobrym loleczkiem  :big-joint: 

I pewnie zrobię jak postanowiłem ;) ale Dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Plant - Dzięki Wielkie Ziomeczku :D

Twoje zdanie jest zawsze w cenie :) Wolę już niczym nie zaskakiwać , no chyba że czymś bardziej pozytywnym - bo na forum ostatnio jakaś dziwna"strachoza" jest w modzie  ^_^ 

Ale mogę Ci w "tajemnicy" zdradzić , że następny Grow rusza zaraz po tym....i będzie tylko jedna panienka od początku do końca , będę ją pieścił i głaskał  :P i dogadzał. Bez wymówek o braku miejsca czy ścisku w boxie :)

Wybór padł na madyczną odmiankę: Sugar Mango Ryder @ World Of Seeds

 

Pozdrawiam 3m się

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+