Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | White Russian AF, +Speed


Recommended Posts

Witam oto kolejny up !

+Speed 36 dni

Rusek 24 dni

Speed pokazał początki kwitnienia,Rusek jest ma parę dni opóźnienia

Speed podlewam już nawozem na flo (Kalong bloom) 100% organiczny NK 2.5-6.

Temperatura 26-28 w dzień 23 w nocy

Wilgotność 37 w dzień 50 w nocy

Zrezygnowałem jednak z siarki pozwolę im rosnąć tak jak chcą. Chodź widzę ze już powoli nie mają miejsca.

Zastanawiałem się czy ich lekko nie przystrzyc ale czytałem że automaty tego nie lubią wiek jak coś czekam na opinię bardziej doświadczonych

post-43243-0-81518800-1459919641_thumb.j

post-43243-0-37817900-1459919705_thumb.j

post-43243-0-95484800-1459919765_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nigdy nie masz 100% ze auto w wiekszosci sa ale zawsze jakis odsetek moze miec cechy polautomatychne lup zwykle fotoproidalne tez kiedys tak trafilem z jednej paczki ze jedna nie kwitla wiec poczekaj chwile jeszcze jak nie ruszy to niestety bedziesz musial jej zmienic cykl naswietlania +speed jest juz w takim stadium flo m,ze nie powinno mu to zaszkodzic.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Smak tylko ze wszystkie 3 Ruski nie kwitna. Kurde tak to jest jak się kupuje tanie nasiona ona mają już po 25 dni już dawno powinny zacząć kwitnąć a one rosną w górę jak by ciągle były na wegu z +speedem nie było żadnych problemów. Może masz rację poczekam jeszcze z 5 dni jak nic się nie zmieni to przelacze na 12h tylko stracę wtedy na plone na speedzie :(

Dzisiaj na noc dziewczyny dostały porysk z bio boost od canna.

Niech jedzą może coś je ruszy i Będą smaczniejsze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+