Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

Purpura jest tlusta i ma wielkie kwiaty. Bedzie co z tego popalic i caly czas sie zastanawiam jak Ty to robisz :P

Tak jakoś samo wychodzi ;)Dzięki bart  :D

Purpura leci pod nóż w najbliższy weekend.....jest ostro napoochnięta i jeszcze jej się spoochnie do tego czasu a główny jest twardy jak po Viagrze  :laugh:  Poza tym szkoda patrzeć jak Afghan się męczy. Muszę dać jej szansę na wystrzał z flo bo narazie jest biednie - mało miejsca i światło nie dochodzi do 30 % rośliny. 

Więc takie moje odczucia i plany. Myślę , że nie najgorsze ;)

Na nastepny Grow idzie tylko jedna panna - niech wtedy uwolni się 100% potencjału rośliny :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Toksyna - Afghan jest tylko tydzień młodszy od Purpury a odstaje strasznie......bo Purpura się mocno rozrosła .

Podobnie miałem poprzednim razem z Amnesią i Critical' em. Gdy Amnesia opuściła box wtedy Critical ostro ruszył z flo.

Powiem Ci , że tendencja się powtarza bez względu na odmianę. Jedna ogranicza drugą.....szkoda patrzeć jak roślina cierpi  ;)

Więc nie będę robił tego samego błędu po raz kolejny :) i na następny raz tylko jedna panna ;)

 

Dzięki za koment. :) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+