Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

Podziwiam twoje kobietki ladnie rosna i bardzo podziwiam ktora tutaj tez tak kometuje Twoje poczynania nic lepszego w zwiazku jak jakas wspolna pasja szkoda ze moja druga polowa nie dzieli jej ze mna jak wy ze soba.Pozdro gdzie dwie pary rak przy pracy albo jedna chocby motywujaca to nie ma sie co dziwic ze rosliny rosna jak szalone ;) Pozdro i tak 3mac!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Smaku - Dzięki :) Moja druga połowa - jak to ładnie nazwałeś , wspiera mnie mentalnie , czasem doglądnie co nieco , podleje nawet ;)  Ale zaczeła się też troszkę angażować w sprawy światopoglądowe. Wysyła linki odnośnie różnych udokumentowanych przypadków leczniczych i dosoknale wie o co w tym wszystkim chodzi - mowa o ciągłym braku zmian natury prawnej.

Napewno jest lepiej mieć taka osobę przy sobie i zawsze obok siebie nie ważne co się wydarzy , ale to jest tylko część układanki. Dopełnia ją nasza córeczka bez której nic w tej chwili nie miałoby sensu :) Nawet uprawa ;)

 

Pozdrawiam i Dzięki za dobre słowo :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Smaku - Dzięki :) Moja druga połowa - jak to ładnie nazwałeś , wspiera mnie mentalnie , czasem doglądnie co nieco , podleje nawet ;)  Ale zaczeła się też troszkę angażować w sprawy światopoglądowe. Wysyła linki odnośnie różnych udokumentowanych przypadków leczniczych i dosoknale wie o co w tym wszystkim chodzi - mowa o ciągłym braku zmian natury prawnej.

Napewno jest lepiej mieć taka osobę przy sobie i zawsze obok siebie nie ważne co się wydarzy , ale to jest tylko część układanki. Dopełnia ją nasza córeczka bez której nic w tej chwili nie miałoby sensu :) Nawet uprawa ;)

 

Pozdrawiam i Dzięki za dobre słowo :D

piekne slowa pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+