Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

Dzięki Wszystkim za komentarze :D 

Jestem jeszcze trochę nieprzytomny i nie za bardzo wiem co pisać...

Pokusiłem się o małego sampla - zrobionego na szybciutko - tak dla testu co z tego wyszło.

Temat wyszedł......taki , że po spaleniu jednego lolka ok.20-stej i dotarciu do domu , zjadłem prawie wszystko co miałem do jedzenia....urwał mi się film , obudziłem się o 4tej rano - jeszcze zjadłem i poszedłem spać dalej. A teraz jestem nieprzytomny.....Oczy wyglądają jak u Rocky 'ego po walce z Apollo Creed 'em....Chciałem efekt euforii a dostałem kroplówkę z głupim jasiem   :P

Być może to przez dłuższą przerwą jaka była - ost. paliłem jakieś 2tyg. temu. Tak czy inaczej efekt aż nadto leczniczy wyszedł....tyle , że dziś umieram na żołądek ;)

Gratki! Dopiąłeś swego. Wygląda na to ze w końcu jest dojrzała. Co nie zmienia faktu że ja bym pewnie jeszcze kilka dni czekał.

 

Widzę że sort wyszedł taki zajebisty że nawet Kaczyński by to przyznał. Te kryształy na szyszuniach mówią same za siebie. Dobry curring, kilka tygodni i masz sort jakiego nigdzie nie dostaniesz :-)

 

:excellentp:

@Dzik - jak bym po3mał jeszcze kilka dni to po spacerze z lolkiem już bym nie wrócił do domu :D

Jeszcze raz DZIĘKI WSZYSTKIM za udział i komentowanie w moim temacie :zajebiscie:

 

Pozdrawiam

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+