Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

Ale piękne pały  :shock:  ciężko oderwać oko :) 

Jak się patrzy na fotki to faktycznie tak jak pisze dzik - jeszcze trochę można by im dać. No ale jak to się mówi " nie ucz ojca dzieci robić" ;) Znasz się na rzeczy i na pewno dobrze to oceniasz :) 

Ślinka leci choć na purpurę bardziej się śliniłem :D

 

Pozdro przyjacielu i z fartem na ostatniej prostej :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Toksyna - Dzięki Wielkie :) To budujące i tylko utwierdza mnie , że bez uprawy nie ma żadnej zabawy....o nawet mi się zrymowało  ^_^ 

 

Pozdrawiam , 3maj się i Tobie również życzę farta do finiszu :)

 

@Drwal - Dzięki Serdeczne Przyjacielu :) No z Dziczkiem po części się zgadzam , dam jej jeszcze ten tydzień spokojnie a może nawet 2 dni więcej....zobaczymy.

Na razie trichomki w 85% mleczko a i nawet bursztynka da się lupą zauważyć :)

Co prawda zdjęcie przy włączonym oświetleniu - panel - do tego flesz z aparatu zrobiły wrażenie biłaych świeżych pistili co nie do końca oddaje faktyczny stan rzeczy :)

Ale gdy jest spora przewaga mleczka to jest w sam raz dla mnie - kanapowym "skrytożercom mówię stanowcze nie"   :D No , ale zależy co kto lubi ;)

 

Pozdrawiam Cie Drwalu i mam nadzieję na uspokojenie się Twojej sytuacji i odbudowę tak żmudnie wykonanego projektu jak i samej uprawy dla szczytnego celu.

 

3m się i Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Scooby za wsparcie :) jak na razie odpukać jest cisza. Ale mogą niebiescy panowie wjechać i przeszukać dom ;) Jedyne co znajdą to 20 sztuk ładnie sobie rosnących awokado :D przez lato nic nie zrobię, bo nie wyrobię z temperaturą na tym poddaszu, ale wrócę na jesień :)

dzięki jeszcze raz :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drwal - to już napewno będzie loozik. Nie masz się czym martwić :) Nie ma za co , kolego. Musimy się wspierać a tym bardziej gdy chodzi o coś więcej niż uprawę dla własnego relaxu.

@Panika - hehe Dzięki Serdeczne Ziomeczku :)
Kiedy ruszam z następną ? Jak tylko zwolni się miejsce :) Więc max za kilka , lub kilkanaście dni :)
Jak to się mówi w gangsta slangu : No time 2 fuck arround man ;) hahaha

@Miś - no nie jest źle. Choć gdybym częściej ją dokarmiał była by bardziej tłusta ;) No ale nie ma co narzekać :)

@bart85 - Dzięki Wielkie :)

Pozdrawiam Was Wszystkich i do następnego  :zen:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Panika - to kiedy planujesz ruszyć ? I z czym tym razem ? 

Afghan 'eczka już praktycznie redi. Z dnia na dzień coraz mniej liści - BioEmy robią robotę jak "cza" :D

Topki nie pooszczają świerzych pistili , te co są brązowieją w oczach...... i ten szronik.....eh - rozmarzyłem się ;) - jednak dam jej jeszcze kilka dni - niech da z siebie max co może ^_^

Flusz nie będzie wogóle potrzebny właśnie dzięki Emom. Więc nic tylko czekać na  :harvest:

Który planuję coś około 3 marca.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+