Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

@Panika - Dzięki Ziomuś Hehe :D Nie nic z tych rzeczy ;)PLAGRON Terra Bloom zacznając od 1/2 dawki a na pełnej kończąc , 3 podlania PK 13/14 - też od połowy dawki zaczynając na pełnej kończąc , HESI BOOST - kilka podlań w 100% BiO i BioEm'y rzecz jasna.

LED + donica RootPouches robią za mnie pół roboty - tyle , że przy tej donicy trzeba o wiele częściej podlewać i to przy LEDzie to o HPSie już nie wspomne ;)

 

 

@zasobnik - Dzięki :D A co do nawozów jest ich tyle na rynku , że mozna przebierać jak w lumpexie ;) Wybór należy do Ciebie :)

Ja pozostane przy PLAGRONIE :)

Smieje sie ;) ale wygladaja jak na sterydach haha pozdro i czekam na wyniki ;)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Wszystkich w  :harvest: upie :)

Dużo roboty z trymowaniem nie było , bo malutko liści już Panienka miała na sobie :) Ale tą godzinkę mi to zajeło B)

Topki twarde , zbite , dosłownie kamyczki. A co najlepsze okazało się , że Auto Afghan 'eczka dała lepszy - nie dużo , ale jednak plon niż Auto Purple x NL - tyle , że jak sami wiecie Purpura była ścięta te dobre 10 dni za szybko - z racji ścisku w boxie.

 

Mokrego temaciku wyszło 120g - więc ok 3 dyszek suszu będzie :mexican: ale liczy się jakość , a ta będzie napewno.....czuć po zapaszku - a raczej ostrym smrodku ;) i po nożyczkach , które po ścince i trymku nadają się do wyrzucenia - MJ_Mouse mnie chyba zaciuka  :laugh:

 

DZIEŃ 64 - HARVEST TIME 

 

gallery_3712_1574_825915.jpggallery_3712_1574_1048842.jpggallery_3712_1574_2039446.jpggallery_3712_1574_424340.jpggallery_3712_1574_41823.jpggallery_3712_1574_651808.jpggallery_3712_1574_2797394.jpggallery_3712_1574_1426585.jpg

 

 

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gratki! Dopiąłeś swego. Wygląda na to ze w końcu jest dojrzała. Co nie zmienia faktu że ja bym pewnie jeszcze kilka dni czekał.

 

Widzę że sort wyszedł taki zajebisty że nawet Kaczyński by to przyznał. Te kryształy na szyszuniach mówią same za siebie. Dobry curring, kilka tygodni i masz sort jakiego nigdzie nie dostaniesz :-)

 

:excellentp:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+