Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 180W / HPS 400W | Bruce Banner SCROG


Recommended Posts

Generalnie z każdym podlewaniem ( podlewamy co 3 dni )podnosimy EC o kilka dziesiatych jednostki i obserwujemy rośliny. Wszystkie dane zapisujemy w zeszycie. Jeśli na drugi dzień po podaniu rośliny nie wykazują przenawożenia następne podlewanie podnosimy ponownie EC. I tak do bólu:) to znaczy pierwszych oznak przenawożenia. Czyli obniżamy EC do poziomu przy którym rośliny wyglądały optymalnie.

Zapraszam do częstych odwiedzin, będę na bieżąco podawać poziom EC i nawozy jakie używamy. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Polecam tę nawozy, są tanie i wydajne. A przerabialiśmy już chyba większość znanych marek. 

Oczywiście nie nawozimy tylko pudrami, w pierwszym poście masz cały zestaw nawozów z których korzystamy. Big Bud i Green Sensation w zasadzie nie podnoszą EC, jeśli mnie pamięć nie myli są to jednostki rzędu 0,1/0,2 a są świetnymi boosterami. 

Zielone opakowanie, to nawóz na grow, z podwyższoną zawartością azotu. Nie musisz już niczego innego używać. Jeden nawóz, jedno opakowanie a nie osobno azot, osobno potas i człowiek głupi z tego. Dopiero w fazie kwitnienia zaczynamy dodawać boostery, które minimalnie zmieniaja EC (  przy nawozeniu boosterami trzymamy się dawek producenta - dlatego że drogie ) I ponownie - jest tylko jeden nawóz, booster to tylko mój kaprys, ile chcesz wydać kasy :)

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja jade od jakiegos czasu na nawozach odAN i jestem zadowolony tylko troche ich jest i zabawa z mieszaniem kiedys znowu robilem na biotabs jak wykoncze te co mam planuje cos zmienic dlatego sie informuje mysle tez nad remo nutrients. A big bud jest naprawde ok i faktycznie ec minimalnie podskakuje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 dzień vega 

 

Panny wypiły wszystko, doniczki suche.

Woda temp 25 stopni, EC 1,3 ( nawóz Feeding Grow od Geen Howse, Power Roots, super vit, moonshine ), ph 6,0

Poza tym doniczki już są postawione na wiaderkach, trzeba powoli szykować się do scroga. Mój Pan i Władca zastanawia się czy zamiast stawiać doniczki na wiaderkach może podbija z kilku desek coś w rodzaju podwyzszenia/podestu na doniczki, wtedy cały spód szafy miałby pusty, było by miejsce na wiadro wody, nawilżacz...

Siatkę mamy już gotowa, czeka tylko na zamontowanie w szafie. Oczka 5x5 cm.20190202_093316.thumb.jpg.6535838e9f90ae5f85ad6028ebba5545.jpg20190202_093749.thumb.jpg.6c6d9530fb5e642668afe8c28eb1568b.jpg

 

20190201_214348.jpg

20190202_093214.jpg

20190202_094740.jpg

20190202_094731.jpg

20190201_214259.jpg

 

 

20190202_093107.jpg

20190202_093336.jpg

 

20190201_213923.jpg

20190201_213913.jpg

20190201_214039_001.jpg

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ta biała rura po obu stronach przy podłodze w boxie to co to? Można zbudować coś na zasadzie skrzynki 4sciany i 2deski na górę żeby doniczki na czymś podstawić, rozumiem że doniczki stawiasz wyżej żeby nie pracować przy nich na leżąco? Ja zrobiłem u siebie z 2 standardowych skrzynek na jabłka i kawałka OSB podest na którym stoi cały namiot doniczki nie są podstawiane dodatkowo a ja działam sobie siedząc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie, masz rację. Doniczki na podłodze stoją za nisko i gdy chce się odcinać, naginać wszystko w zasadzie robi się na leżąco :)

Białe rury na podłodze to są grzejniki. 

Grzejniki, nawilżacz i lampy są podłączone pod ten sam timer. Wszystkie kontrolki, diody są zaklejone, żeby na fazie ciemnej nie było światła w namiocie. W przeszłości kilka razy nam się już zdarzyło mieć panny shermione. Przypuszczam, że powodem moglo byc swiatlo kontrolek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+