Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

@Panika - doglebowo Miś ma rację :) Doglebowo , ale nie można przesadzać z częstotliwością i nie podlewać kilka razy pod rząd.

Bakterie zawarte w BioEm'ach muszą mieć pożywkę w glebie np: pozostałości nawozu , osady , etc.

Czyli robimy tak : nawóz , woda , BioEm' y , nawóz , BioEm' y , woda i tak w kółko.

Jeżeli będziemy podlewać kilka razy z rzędu , bakterie nie będą miały pożywki w glebie a wtedy zajmą się korzeniami ;) 

 

@Miś - dokładnie :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Już tłumaczę :)

Są na naszym rynku stosunkowo od niedawna. Ale to jest w końcu coś dobrego , naturalnego i w pełni polskiego  ;)

No prawie polskiego , była to kooperacja polsko-niemiecka , ale jak większość stosunków polsko-niemieckich kończy się ujowo  ;)

Nie ważne. Do rzeczy:

 

To pożyteczne mikroorganizmy niemodyfikowane genetycznie , wytworzone w naturalnym procesie fermentacji z Probiotycznej Kultury Matecznej,

- jest cieczą o pH poniżej 4 , koloru żółto-brunatnego , o zapachu sfermentowanego soku owocowego,

- dopuszczona do obrotu jako środek mikrobiologiczny poprawiający jakość gleby , neutralizujący odory , higienizujący - NAWET METALE CIĘŻKIE PRZEROBI :)

- stosowany w rolnictwie ekologicznym.

 

SKLAD

- Kultury Mateczne żywych mikroorganizmów SCD ProBio Original , ekologiczna melasa z trzciny cukrowej - żeby nie było zbyt kwasowe , rewitalizowana woda , sól naturanla , kompleks minerałów.

 

Info. Uzupełniające:

- są to żywe organizmy , których NIE MOŻNA MIESZAĆ ze sztucznymi ( chemicznymi ) środkami ochrony roślin , nawozami mineralnymi , detergentami oraz śr. dezynfekującymi.

- nie należy przeprowadzać zabiegów podczas silnego nasłonecznienia.

 

DZIAŁANIE:

* podnosi biologiczną aktywność gleby oraz poprawia jej żyzność i urodzajność,

*sprzyja tworzeniu struktury gruzełkowatej i regulacji stosunków powietrzno-wodnych gleby,

*wzmaga zdolność roślin do fotosyntezy,

*przyśpiesza rozkład masy organicznej i poprawia proces kompostowania,

*zwiększa dostepność MAKRO i MIKROelementów w tym z form niedostępnych , zalegających w glebie,

*optymalizuje wykorzystanie wody,

*aktywuje fermentację gnojowicy,

*neutralizuje odory.

 

 

Uffff.....udało mi się :)

Można stosować w rolnictwie jak i zarybianiu stawów. Można również to pić  :) Ta sama wersja tylko z patentem dla ludzi jest 5 czy 6 razy droższa - koszty otrzymania badań i certyfikatów , a skład jest ten sam :)

To robi naprawdę złotą robotę , zarówno dla mojej famili i dla roślin ;)

 

 

Nie.....one mają zupełnie inne działanie. Wszystko jest opisane w którymś moim poście powyżej.

Ale OK zacytuję sam siebie ;)Booster mieszasz , BioEmów nie można mieszać z niczym i działanie mają zupełnie inne.

 

Dziewczyny z lab. oczyszczają nawet tym osady w oczyszczalni ścieków :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

Nie.....one mają zupełnie inne działanie. Wszystko jest opisane w którymś moim poście powyżej.

Ale OK zacytuje sam siebie :) Booster mieszasz BioEmów nie można mieszać z niczym i działanie mają zupełnie inne.

 

Dziewczyny z lab. oczyszczają nawet tym osady w oczyszczalni ścieków :)

dzięki za wytłumaczenie myślałem nawet o nich na przyszły grow ale na mineralkach to niezda egzaminu z tego co czytam jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A dlaczego nie zda ? Przecież pisałem , że da....tylko nie można mieszać a lać na przemian.

Info. Uzupełniające:

- są to żywe organizmy , których NIE MOŻNA MIESZAĆ ze sztucznymi ( chemicznymi ) środkami ochrony roślin , nawozami mineralnymi , detergentami oraz śr. dezynfekującymi.

- nie należy przeprowadzać zabiegów podczas silnego nasłonecznienia.

czyli wychodzi na to że musiałbym lać naprzemian z boosterami  mam 3 boostery więc było by co któreś tam podlanie co według mnie juz by byla przesada, chociażby datego że trzeba było by założyć kalendarzyk podlewań haha nie dla takiego nowicjusza jak ja tyle zabawy hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+