Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

Sytuacja opanowana. BioEm 'y zrobiły dobrą robotę :)Czyli obyło się bez flusza. Wystarczył litr wody i 1 ml BioEm ' ów. Dziś APxNL puszcza powoli nowe pistile. Na wszelki wypadek sprawdziłem pH wody , ale niepotrzebnie. PH wynosi dokładnie 6.54
Już powoli zaczyna być widać u niej purpurowe zacięcie
:)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co to sa te BioEmy?

Już tłumaczę :)

Są na naszym rynku stosunkowo od niedawna. Ale to jest w końcu coś dobrego , naturalnego i w pełni polskiego  ;)

No prawie polskiego , była to kooperacja polsko-niemiecka , ale jak większość stosunków polsko-niemieckich kończy się ujowo  ;)

Nie ważne. Do rzeczy:

 

To pożyteczne mikroorganizmy niemodyfikowane genetycznie , wytworzone w naturalnym procesie fermentacji z Probiotycznej Kultury Matecznej,

- jest cieczą o pH poniżej 4 , koloru żółto-brunatnego , o zapachu sfermentowanego soku owocowego,

- dopuszczona do obrotu jako środek mikrobiologiczny poprawiający jakość gleby , neutralizujący odory , higienizujący - NAWET METALE CIĘŻKIE PRZEROBI :)

- stosowany w rolnictwie ekologicznym.

 

SKLAD

- Kultury Mateczne żywych mikroorganizmów SCD ProBio Original , ekologiczna melasa z trzciny cukrowej - żeby nie było zbyt kwasowe , rewitalizowana woda , sól naturanla , kompleks minerałów.

 

Info. Uzupełniające:

- są to żywe organizmy , których NIE MOŻNA MIESZAĆ ze sztucznymi ( chemicznymi ) środkami ochrony roślin , nawozami mineralnymi , detergentami oraz śr. dezynfekującymi.

- nie należy przeprowadzać zabiegów podczas silnego nasłonecznienia.

 

DZIAŁANIE:

* podnosi biologiczną aktywność gleby oraz poprawia jej żyzność i urodzajność,

*sprzyja tworzeniu struktury gruzełkowatej i regulacji stosunków powietrzno-wodnych gleby,

*wzmaga zdolność roślin do fotosyntezy,

*przyśpiesza rozkład masy organicznej i poprawia proces kompostowania,

*zwiększa dostepność MAKRO i MIKROelementów w tym z form niedostępnych , zalegających w glebie,

*optymalizuje wykorzystanie wody,

*aktywuje fermentację gnojowicy,

*neutralizuje odory.

 

 

Uffff.....udało mi się :)

Można stosować w rolnictwie jak i zarybianiu stawów. Można również to pić  :) Ta sama wersja tylko z patentem dla ludzi jest 5 czy 6 razy droższa - koszty otrzymania badań i certyfikatów , a skład jest ten sam :)

To robi naprawdę złotą robotę , zarówno dla mojej famili i dla roślin ;)

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taka sama moc co ten eliksir ma tez zwykly sok z selera ktory wspiera rozwoj pozytecznych bakterii i grzybow w ziemi ktore pozniej zarcie przerabiaja by bylo jeszcze lepiej przysfajane przez rosliny.Tak samo mikroryza daje podobny efekt w glebie.Pozdro

No nie za bardzo ;) Weź pod uwagę , że sok z selera przechodzi procesy gnilne :) Wyciągiem z selera raczej metali ciężkich z gleby nie oczyścisz.

Więc nie porównujmy "gówna" do czekolady  ;) Mikroryza to też co innego. A dla porównania jak chcesz porównać :

ogarni wyjałowioną w ch*j glebę i jedną podlewaj wyciągiem z selera i mikroryzą a drugą wal BioEmami i zobaczysz efekty :)

Wiem co mówię , żeby to weszło na rynek ktoś mi bliski robił testy i porównania ze wszystkimi dostępnymi na rynku produktami :) To nie powoduje powstawania organizmów w glebie , bo to już są organizmy które w zetknięciu z glebą czy złymi bakteriami jak i metalami ciężkimi ( nawet rtęć z gleby są w stanie przerobić ) zamieniają je na te dobre a reszte usuwają. 

 

Mi np. pomogły wyleczyć ostre zapalenie gardła w 2 dni :) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja w swoich uprawach wspieram rosliny i ich system korzeniowy przez Voodoo z Advanced Nutriens czyli flora bakteryjna najwyzszej jakosci a o soku selera przeczytalem w publikacji od nich.A i gowno czasami ma do czekolady czasami to samo np:kolor hehehe.Nie twierdze ze ten produkt jest gownem tylko stwierdzam swoje obserwacje w kilku eksperymentach ktore przeprowadzalem w swoich uprawach.Nie podwazam tez tego co pisza producenci by sprzedac towar pewnie i ja kiedys uzyje tego produktu bo lubie eksperymentowac.Peace.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+