Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

@Żydek85 - hehe Dzięki :) Jaki panel ogarnąłeś ? Spróbuj sam zobaczysz , ale skoro tyko 2 tyg. to nie wiem czy jest sens :) wybór jest Twój ;)

A propo fotek - wchodzę w galerię , dodaje fotki z ocji dodaj grafikę , wybieram album , wrzucam fotki z kompa i na końcu jak już mam wyświetlone fotki które wrzuciłem. W momencie gdy mam wyświetlone fotki z galerii kilkam na nie i pojawiają się "opcje" , klikam na nie następnie na "udostepni" i w wyświetlonych opcjach wybieram : link do grafiki , kopiuje go i w momencie pisania posta wchodzę w grafikę ( masz pod emotikonami ) i wklejem link/linki .....ufff mam nadzieję że dasz radę :)

 

@Smaku - mam taki zamiar ;) zobaczymy ile jeszcze wariat poleci do góry. Myślałem , że jak mu dam małą doniczkę na spółkę z LaDxP to trochę się w3ma a ten leci jak głupi :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Żydek85 - sporo przepłaciłeś. Szkoda kupować panele na alledrogo bo cena jest conajmniej x2.....na eBayu miał byś za ok. połowe ceny o prawie identycznych parametrach. Ale niech sie sprawuje :)

 

http://www.ebay.pl/itm/SunSpect-300W-LED-Grow-Light-5W-LED-Indoor-Panel-Full-Spectrum-For-Veg-Flowering-/191732045456?hash=item2ca41ed690:g:Ly0AAOSwYHxWLZ2N

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+