Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH / HPS 250W | Fruit auto, krosy wlasne i inne


Recommended Posts

No to czas zakonczyc ta nierowna walke z perypetiami typu plecha :D Dzis wazylem WD i powiem ze mile zaskoczony jestem poszedl do sloikow wysuszony na 99%,z luzaka przeistoczyl sie w sciagnieta i wmiare twarda bryle i nie wyglada ten kwiat az tak zle :) wlasnie jestem po paleniu i sie poce strasznie a haj zaczyna byc aktywny taki do pracy tez w smaku wypadl zdecydowanie najlepiej z wszystkich roslin tej uprawy tez geny sativy tu pewnie sa w 70% bo towarzyszy sativowy szum w glowie :) Polezy w sloju to bedzie jeszcze lepszy :) z WD wyszlo 77g suchej masy co daje nam do tej pory zebranymi roslinami 188gram moze nie osiagnolem 200g jak sobie to zalozylem ale po przygodzie z plecha wolalem niektore wczesniej sciac mowa tu o Pandorze i skunku.No to jakies fotki White Doga i do zobaczenia u mnie w boksie do wiosny, Teraz jeszcze out i koncze ten rok.Napewno wrzuce do galeri jeszcze jakies foty z moich zmagan outdorowych by cos tam pokazac na razie odpuscilem pobyty w dzien w dzien na spocie bo niedaleko paly cos znalazly jakiegos innego typa wiec nie chce sie krecic :) No to jeszcze raz do nastepnego i kilka fot WD

DSCF2401

DSCF2402

:zajebiscie:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Dlaczego WD??

 

Panie Plantator bo w tym krosie dominujace cechy wykazywal po OG gdzie dawgh to jego geneny dominujace i moc u nie jednego osobnika w pierwszych pokoleniach byla jak u White Widow i poniekad nadal jakies 80% produkuje zywice ze topy po cxuringu sa jasne od zywicy z rudymi dlugimi wlochami choc moc juz lekko ustapila i podejzewam ze duze skupisko powera znajduje sie w gruczolach zywicznych na wlochach.Ostatnio z duzych sloi i toreb zebralem same wlochy i to co sie obsypalo i wgniotlo mnie na kilka godzinek:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+