Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH / HPS 250W | Fruit auto, krosy wlasne i inne


Recommended Posts

White Dog to prawdziwe maczugi ma. Big Skunk jest wysoki ale dużego plonu raczej nie da. Poza tym bardzo apetycznie to wygląda Pozdro.

 

Toksyna powiem tak malo topow ale strasznie ciezkie i twarde ze cos kolo 40g wyjdzie na pewno z now na outdoorku sytuacja sie ma calkiem inaczej wkleje foty jak bedzie na finiszu mysle ze do polowy wrzesnia bedzie kosa a ten co w boksie tylko kilka dni mial wega a nie jak inne 25dni bo byl dosadzony bo markowe nasiono special kusha bylo takie ze roslina wyszla i zaraz zwiedla i wyschla nie rozbudowala nic a nic korzenia jakis lipny gen sie trafil jak u ludzi rodza sie zdrowi i dauny albo na poczatku zdrowy a pozniej gej lub transol :) czyli hermafrodyta typowa :) jak na razie ja jestem zadowolony z tego co widze na outdoorze i to odmiana typowa na out ale w boksie pieknie oblewa sie zywica i choc do krzyzowki uzylem skunkow by uzyskac miedziane wlosie bo bylo karmelowe i tak na razie czekam na takowe moze trafi sie na out takowe i pojdzie klon na reweg a tak pierw zapach siva mocny a teraz coraz bardziej cytryna choc bardzo intensywny nadal taki przypalowy smierdziel toWD tak mu swoim smrodem kopie du*e.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I znow w namiocie temperatura 33stopnie i znow pojawila sie plesn i mosialem odciac glowny top w Big skunku bo znowu plesn pojawila sie w srodku topa.Jutro wstawie foty z tej operacji i z tego co zostalo bo mnie ch*j strzelac zaczyna pierwszy raz takie rzeczy.Mysle ze wina za to jest taka ze gdy podlewam to w tej temperaturze woda z ziemi w wiekszym stopniu odparowywala i musialem podlewac co dzien bo bylo z rana juz sucho zaraz po wlaczeniu sie lamp po drugie to strasznie zbite topy kamienne juz sie boje co z nim bedzie na outdorze tylko tam rosliny ponad 2metrowe wiec nawet jak cos wlezie to zbiore pokazna sume gramow ale jeszcze musi dojsc i oprzec sie zlodziejom.Pozdro do jutra :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko wszystko jak wyzej pisalem Big Skunk ostro twarde topy plus goraczka i plecha jest znowu a chodza 3 mieszadelka i 2 wentyle na najwyzszych obrotach i nie idzie z tempa zjechac do 30stopni chocby :( reszta przy fotach nie chce mi sie pisac teraz :cookie: :cookie: :cookie::zab:

Scinka tego glownego topa Big Skunka z plecha sorki za foty bo telefonem robilem a on ani lampy i ostrosc chu***a ale lepszy rydz niz nic :rasta:

smak

smak2

tyle wyciolem plechy glownie wewnatrz przy lodydze :(

smak3

A to zostalo moze ze 20 wyjdzie

smak4

A tu juz White dog za dwa tygodnie planuje :harvest:

DSCF2393

DSCF2392

DSCF2390

DSCF2389

A to dzisiejsza fota co zostalo z Big Skunka i jego topy

DSCF2386

DSCF2387

DSCF2388

No i dla bractwa outdoorowego :) Pandory od Dre.Ad.Lockers z pokolenia haplo szkoda ze tylko dwie foty bo koledze siadla bateria i jakis czas temu bobry bo slizgow po nich pelno przewrocilo czyt. obcielo dwa planty Pandory ktore splesnialy przy ziemi zmartretowane,dratego ogrodzilem rosliny siatka.W tym roku spoty na bagnach lepsze niz kazde inne woda nie podchodzi wrecz odwrotnie nie potrzeba tak czesto jezdzic podlewac choc tak jestem co dzien :)  .Ale dwa pheno widac identyczna struktura topa choc jedena purpurowa  za dwa dni tez kosa

DSCF2633017

DSCF2633016

no to do scinki reszty z Big skunka w tygodniu.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piękne szczyty mało liści dużo pięknych kwiatków. Szkoda tego big skunka oby na outcie nie było z nim takich problemów. A co do WD to u mnie też idzie w pałki chociaż liście ma bardziej indyjkowe i nie śmierdzi aż tak mocno pewnie dlatego ze to początek flo. Życzę powodzenia i zero pleśni do samego końca. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokladnie Toksyna to poczatek.Milo by bylo zobaczyc relke z twojego indora .Na poczatku wyglada jak typowa indyjka grube miesiste liscie ciemnego koloru a ten bardziej juz przypomina sativke luzniejsze topy inna koncentracja zywicy nie sypie jej na liscie prawie wcale.No szkod Big Skunka a le na out tez pieknie rosna i pewnie do polowy wrzesnia kosa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+