Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH / HPS 250W | Fruit auto, krosy wlasne i inne


Recommended Posts

Witam w kolejnej odslonie :) Sprzet taki sam jak w poprzednim GL ziemia tylko inna bo chce zobaczyc czy dam rade sprostac prtoblemom ziemi z marketu w tym wypadku z Biednejreki :) Gardenic yard.

Nawozy to bede pisal w tracie co bede lal na razie sama woda ok.4tyg.

Nasiona to moje krosy kto mial je odemnie ten wie co to jest jedna pani od kolegi Dre.Ad.Lockers i Fruit auto od Dinafem ktory uzekl mnie aromatem i smakiem :) No to kilka fot :)

 

Fruit Dinafem dzien 11 i pierwszy flo

DSCF2209

DSCF2210

DSCF2211

Pandora auto Dre.Ad. Lockers dzien 6

DSCF2217

DSCF2220

White Dog F2 kros wlasny 9dzien

DSCF2215

DSCF2216

i najmlodszy Big Skunks 3 dzien wlasny kros trzech odmian skunkow z moja diva x pure :)

DSCF2221

DSCF2223

 

to na tyle do milego :peace:

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich w kolejnym updejcie :puff: Roslinki rosna jak na drozdzach dzis podlane woda plus Hesi Super Vit, Root-C Atami i Voodo Jusic Advanced Nutriens.Minus jak na razie ziemi ze nie jest odchwaszczona i praktycznie co dzien wyrasta jakis alien ale odrazu zostaje usuniety.Reszta wiadomosci przy fotach ;)

Fruit Dinafem 18 dzien jak widac narazie no stres :rasta:

DSCF2227

DSCF2228

 Pandora Dre.Ad.Lockers dzien 13 tez zakwitla i goni Fruita

DSCF2229

DSCF2230

WhiteDog dostal lekki poklon do gleby dwa dni temu i bardzo ladnie bez stresowo to przeszedl.Dzien 16

DSCF2231

DSCF2232

No i Big skunks troche zwolnil tepo po przesadzeniu ale to pewnie przez to ze teraz musi rozbudowac bryle korzeniowa w wiekszej donicy.Dzien 10

DSCF2224

DSCF2225

To na tyle czekam az skunks troche sie rozkrzewi i przelanczamy na flo moze za jakies 7 dni. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hejka :D Szybki poglad sytuacji jaki jest u roslinek progres przez te trzy dni fotki robione na szybkosci dlatego sa pod goracym słońcem Casablanki hehe.Dzis te co kwitną czyli af dostały połowę dawki bloom i nirvany,reszta sama woda :)

Fruit auto 21dzień

DSCF2236

 

Pandora af juz przerasta Fruita dzien 16

DSCF2234

 

White dog 19dzień mój faworyt

DSCF2233

 

I Big Skunks ruszył nareszcie tak wiec na dniach bedziemy przełanczać na flo :) dzień13

DSCF2235

 

Na tyle do kolejnego upa buch z wami :puff:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+