Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH / HPS 250W | Fruit auto, krosy wlasne i inne


Recommended Posts

Witajcie :elo: Rosliny pomalu rozwalaja mi boksa zostalo mi zaledwie 10cm i juz lampa sie wyzej nie podniesie chyba ze przerobie filtracje jakos.Dziewczyny auto troche na tym cierpia i nie moga tak puchnac jak chca bo normalne rozrastaja sie w ogromnym tepie WD raczej juz zwolnil ale BigSkunks jak outdorowy krzak chce przerosnac boksa trzeba go dzis przesuszyc i wieczorem sprobowac jakos ponaginac i znow ucierpia na tym afy.Czas na foty reszta na nich :puff:

White dog  [ lemon skunk x OG kush] x[[White Widow x [Diva x Pure]] f2   dzien44

DSCF2272

 

Big Skunks [ [skunk1 x[Diva x Pure]] x [early skunk x ak47]] x Orange Hill  f1  rosnie w masakrycznym tepie jej siostry na outdoorku a mam 2szt wysadzone maja juz po ok 2metry   dzien39

DSCF2273

 

Pandora od Dre.Ad.Lockers pachnie pieknie owocowo bardzo mnie cieszy maly stosunek lisci do kwiata :) Szkoda ze obecnie nie otrzymuje tyle swiatla co potrzeba :( dzien38

DSCF2270

DSCF2271

 

Fruit auto z Dinafem super zapach grejfuta cierbki choc roslina nizsza krepa i praktycznie rosnaca w polowie wysokosci sezonow puchnie elegancko zawsze cos tam z niej bedzie do palenia bo jak w poprzednim gl ona najbardziej uzekla mnie swym smakiem i aromatem :rolleyes: dzien41

DSCF2266

DSCF2267

DSCF2269

 

No i zbiorcze widac jaki tlok

DSCF2264

DSCF2263

 Do kolejnego :peace:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Brawo,brawo Smaku.? Jak trzymasz miecha na wegu przy tej powierzchni to musisz cierpieć z powodu

Napompowanego namiotu.☺ Bardzo intersuje mnie Pandora piękna budowa i mam pytanko jak długi okres

domknięcia ona ma od wsadzenia ją do gleby do ścinki? Co tu cukrować ,zdjęcia mówią wszystko.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Plantator kiedy zamknie sie ta Pandora to nie wiem bo u kolegi byl straszny roztrzal genetyczny i roznie dochodzily mialem z niej robic wlasna odmiane bo to z pokolenia haploidalnego ale posiadam jeszcze te nasiona wiec przelozylem to na okres zimowy.

wielki  roztrzal byl genow niektore z tych auto pod 1200W HPS mialy ponad 2m inne byly srednie inne jak niskie auto .Max wynik z rosliny przeszlo 200g.http://trawka.org/topic/33939-rosliny-haploidalne/ 

to link gdzie mozesz zobaczyc jak wygladaly rosliny wszystkie sa z jednej matki. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+