Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Dokładnie, raz czekałem całe dwa tygodnie i wtedy trochę się cała uprawa przedłużyła. Dzisiaj znalazłem pierwsze pistle, więc cieszy mnie, że tak szybko. Malutkie ale bialutkie.  

 
Zdjęcia z namiotu:
 

WP 20150508 012

WP 20150508 013

WP 20150508 014

WP 20150508 015

WP 20150508 016

 

Na 'zbliżeniach' widać małe włoski

 

Zdjęcia ze wczoraj, to był ich 37 dzień

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie :) Teraz przestane przycinać liście, żeby  mogła spokojnie kwitnąć.

No i już nie mam nawet za bardzo miejsca żeby prowadzić odrosty pod siatką. Więc raczej daje im spokój tylko karmienie i ewentualny pruning za jakiś czas.

 

Następne fotki za tydzień, Pozdrawiam  :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogólnie to tak się nie robi, metoda poprawna jest ta która wszyscy pokazują, ale ja miałem nisko poziom gleby oraz roślina była również niska więc wykorzystałem to i ułatwiłem sobie życie. Każdy przypadek jest inny i musisz się dostosować do swoich warunków. Dzięki, chce wycisnąć z tej rośliny jak najwięcej ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano,  :D

Kolejny tydzień za mną , gleba została przesuszona aż roślinie oklapły liście.

Dzisiaj dostały roztwór wodny nawozów na kwitnienie Biobizza w odstanej wodzie z obniżonym ph. Same nawozy obniżają ph wody ale dodaje krople essentials, który swoją drogą jest bardzo efektowny i mocny.  B)

Moja śliczna została jednak jeszcze trenowana pod siatkę, znalazłem dla niej trochę miejsca.. usunołem wiele liści aby doświetlić dolne partie..

 

 A więc czas pokazać co tu w trawie piszczy..

WP 20150515 004

WP 20150515 005

WP 20150515 006

WP 20150515 008

WP 20150515 009

WP 20150515 010

 
Po treningu

WP 20150516 004

 
Otóż mam parę pytań i proszę o pomoc.
Mam problem z temperatura w namiocie pod żarówką 150 w obniżoną na 12-15 cm od szczytów mam 30-32st.
O dziwo dmucha na nie wentylator cyrkulacyjny na najwyższej mocy oraz td silent(went. kanał.) Również ustawiłem na drugi bieg, siatka wentylacyjna otwarta oraz otwór pasywny również otwarty. Zapewne problem tkwi w odprowadzaniu ciepłego powietrza przez tłumik akust. który jest skierowany ku dołu oraz powierzchni namiotu do mocy lampy.  :Facepalm:
 
Pa licho, chce zmienić lampę na jakiego mocnego, dobrego leda, nieważna jest moc chciałbym, aby miała więcej światła a mniej temperatury. Szukam jakiejś konkretnej firmy na angielskim rynku, cena nie gra roli, ważne aby lampa miała odpowiednią barwę oraz aby nie traciła szybko swojej mocy.  :zen:
 
Mam na oku UFO led 135/147W  lub Taotronic, z tej strony http://www.ledgrowlightshq.co.uk/led-grow-lights-uk/
 
Czekam na wasze sugestie, byłbym wdzięczny jeśli mi poradzicie. :re:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widziałeś na tej stronce są trzy produkcje UFO, myślisz że wszystkie odpadają?

 

Na przykład UFO produkcji Queenshiny ma wszystkie potrzebne barwy oprócz UV, wydaje się porządne..?

 

Ufo z uv http://www.dormgrow.com/90-watt-led-ufo-red.html co powiecie?

 

Co myślisz o Taotronic?

 

No przeszło mi to przez myśl ale szczerze mówiąc, nie chce mi się, wątpie w swoje zdolności elektroniczne.. Wole zaufać masowej produkcji. Gdybym miał większy namiot to bym zamówił ze stanów Ledy konkrety tylko mają same duże formaty ;) ..

 

Składałeś samemu taki panel może?  :D

 

Poczytałem trochę i postanowiłem zrobić go samemu. Nie jest to aż takie trudne a z tego co sie dowiedziałem to producenci oszczędzają na wszystkim.

 

Interesują mnie diody Cree oraz jakiś dobry zasilacz, będe szukał sprzętu i liczę na cenne rady, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+