Skocz do zawartości
thc-thc

grower


BA+ON

Recommended Posts

Critical+ Feminizowane (Dinafem)
 

Critical + to rośliny wyselekcjonowane przez świetnego growera z Hiszpanii. Ta odmiana zdobyła 1 Miejsce na High Life Cup w Barcelonie. Najciekawsza cecha tej odmiany to bez wątpienia jej intensywny smak i aromat – owocowo-skunowy.
 
Trzeba zaznaczyć że pachnie bardzo intensywnie i łatwo jest to wyczuć. Paląc, nawet gdy wymieszamy z tytoniem to dobrze czuć oryginalny smak. Zapach jest intensywny od początku do końca i sprawia dużą przyjemność podczas palenia, pozostawia świetny posmak. Rośliny rosną i wyglądają jak sativa o cienkich, wąskich liściach, niezbyt ciemnych, długich i cienkich łodygach jak na rozmiar topów, które produkuje. Ma dużo bocznych rozgałęzień i małe przerwy między łodygami co zwiększa plon. Przed przejściem na fazę kwitnienia zaleca się pilnowanie wysokości tych roślin, ponieważ w tym okresie mają tendencję do gwałtownego wzrostu. Kwitnąc pokazują swój potencjał, rośliny wyglądające jak sativa okazują się super-producentami i przewyższają wszystkie inne odmiany. Świetnie nadaje się do uprawy metodą SCROG; topy rosną bardzo szybko i do zbioru gotowe są po 45-50 dniach kwitnienia indoor. Outdoor plony również są świetne, rośliny szybko kwitną i zbioru można dokonać w 4 tygodniu września; mogą być problemy z pleśnią, ale przy tak szybkim kwitnieniu można dokonać zbioru bez większych strat. Produkcja żywicy jest wysoka, moc bardzo duża, działanie jest psychofizyczne.
Informacje dodatkowe
Producent          Dinafem
Genetyka           BigBud x Skunk
Odmiana             Indica / Sativa
Płeć       Feminizowane
Poziom THC       12-16%
Hodowla             Szklarnia, Indoors
Czas kwitnienia                9-11 Weeks
Miesiąc zbiorów              Październik
 
http://trawka.org/store/category/162-seedbank/ 


cf71


harvest


moj krytyk nie byl jakos super aromatyczny
ale czuc ganjowy smaczek wyraznie
fazka laduje sie nie za szybko
ale jak juz wejdzie to klepie solidnie
zejscie calkiem lagodne i mozna jeszcze cos porobic
topy ladne tluste choc nie najciezsze
stosunek lisc/kwiat zadowalajacy z plusem
okienko harvestu otwarte od okolo 65-70 dnia
polecam
niezbyt wymagajaca a dajaca zadowalajacy plon
ocena ogolna 7/10
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema,

Też miałem pod lampą. Łatwa odmiana formująca duży top (jak u BB), niezbyt śmierdząca. Przewaga genów indyjki przynajmniej w fenotypach jakie miałem sprawiała, że faza była kanapowa, przy mniejszej ilości spalenia czuć było buzz. Jeśli chodzi o moc to się nie wypowiem bo stojąca tuż obok C+ BBxWW się lekko schermiła i zapłodniła mi Criticala, heh... To co wyszło oceniłbym na 6/10. Ogólnie wydaje mi się że o podobnych genach są lepsze pozycje na rynku- i mocniejsze i dające większy plon. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

siemanko mial ktos z was moze ta odmiane na oucie w pl? ciekawy jestem czy dojdzie...

popatrzx na ilosc tygodni kwitnienia od 9 do 11 razczej nie sądze zeby u nas doszla bo to raczej jest typowo indoorowa odmiana ale roznie to bywa mozesz trafic na wczesne pheno ale nie liczyl bym na 100% dojscie i zbiory pod koniec pazdziernika 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+