Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Super Skunk


Mr.Szatan

Recommended Posts

mały atak paniki: przyznaję się 12.02 podlałem z dodatkiem BioGROW. w 5 litrach wody rozpuściłem około 2.5ml nawozu. Od tego czasu 3 rośliny mają bubę na listkach pierwotnych. Niby nic strasznego ale zauważam że buba zamiast się leczyć zaczyna pochłaniać coraz większą część listka. Co ciekawe każda z roślin która ma bube ma ją tylko na jednym z listków pierwotnych, a cała reszta roślinek jest OK. Trochę panikuję bo myślałem że buba powinna ustępować a listeczki powinny wracać do zieleni. Za radą hipera postanowiłem podlewać je przez następne 2 tyg tylko wodą. Wklejam zdjęcia: od razu wybaczcie ze nie super ostre ale jakoś aparat się nie umiał skupić.

Pierwsze dwa złapały żółć jakoś dzieś po podlaniu Growem.

2

1

A ten pokazał żółtą plamkę z rana:

3

 

Od razu dodam że na innych roślinkach nic takiego się nie pokazuje. Wszystkie mają zdrowy kolor po liściach nie pokazują jakichś nadmiarów/niedoborów. Wszystkie podlewałem tak samo i tą samą ilością wody/roztworu/

Czekam na wasze opinie w tym temacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bez paniki Szatanie. wszystko wyglada ok. a te listki usychaja bo roslinka ich nie potrzebuje.

ladnie lecisz.

pozdro 

 

gdy podlewasz sama woda to czy sprawdzasz  ph?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaglądaj mniej do tego boxa Mr.666 ;) Mniej stresu będziesz miał ;) A wszystko wygląda ok. Nie dawaj jeszcze jedynie nawozów, bo ziemia ma ich wystarczająco jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+