Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Recommended Posts

proszę o rozwianie moich wątpliwości.

otóż.

kiedy robię drugie podlanie bactrex i orgatrex?

wg tabelki w piątym tygodniu, ale ten piaty tydzień nie jest brany jako pierwszy tydzień na flo? 

czy podlewam w piątym tygodniu?

czy podlewam w pierwszym tygodniu flo?

czy podlewam dopiero jak wykaże braki?

na razie jade na kranówie, nie śpieszy mi się z nawożeniem, bo rośliny wyglądają bardzo dobrze pod tym względem, nie do końca rozumiem tą etykiete.

Witam, kupilem zestaw biotabs i w gratisie dostałem plagron sugar royal. Pytanie: Czy przy nawozeniu biotabsem moge podlać plagronem? Czytałem, ze nie powinno się mieszać nawozów. Wystarczy mi na dwa góra trzy podlania wiec c\y ma to sens? Da mi to w ogole cos czy nie ma to znaczenia? Pzdr

otóż.

wg tabelki w piątym tygodniu, ale ten piaty tydzień nie jest brany jako pierwszy tydzień na flo? 

na razie jade na kranówie, nie śpieszy mi się z nawożeniem, bo rośliny wyglądają bardzo dobrze pod tym względem, nie do końca rozumiem tą etykiete.

Ponawiam pytanie.

• Upvote 1

Mam zamiar zakupić cały zestaw bio tabs i mam pytanie otóż:

Bardziej opłaca się kupić try-pack czy osobno poszczególne elementy?

Chciałbym kompletny zestaw czyli wszystko co zaleca producent, co wchodziło by do gry, jakie produkty?

To co w zestawie startowym to jest komplet. Możesz dokupić boom boom. Zależy ile roślin chcesz sądzić bo ten zestaw startowy starcza na 5 roślin mniej więcej. Z resztą można to przeliczyć z opakowania. No i jak chcesz korzystać z Biotabsów w kolejnych uprawach to lepiej kupić większe opakowania.

otóż.

tak zes to napisal, ze i ja tego nie rozumiem  :wacko:

drugie podlanie robisz po 5 tyglach od pierwszego bez wzgledu na faze planta, pierwsze podlanie robisz po przesadzeniu sadzonki - 4 tygle woda i w 5tym drugie podlanie bactrexem i orgatrexem ... i dopiero pozniej przy ewentualnych brakach

Bio powinien potwierdzic sens mojego rozumowania  :DarthVader:

• Upvote 1

Wystarczy czytać ulotkę ze zrozumieniem, te nawozy są chyba najprostsze w zastosowaniu na rynku, nie ma nic nie zrozumianego,

Jak robisz według zaleceń lub oglądasz growy Anonymous'a to nie ma się takich pytań. 

• Upvote 1

.

wczoraj zrobiłem tak jak piszecie. nie byłem pewny, wolalem się spytac.

do ulotek to mam jakiegoś pecha. kilku ważnych nie dostałem ostatnio i musze się posilkowac internetem.

a chodziło mi o to, czy producent nie zalozyl, cztero tygodniowego vega, a w piatym flo co byłoby związane z podaniem nawozu. wiec nie byłem pewny czy jeśli ja robie vega trzy tygodniowego to bym nie musial podac nawozu wzesniej.

teraz wiem, dzięki!

:elo:

ktos sie orientuje jak z terminem waznosci ? 

np mycotrex 500g starczy mi na jakies 3 lata i sie zastanawiam czy tak sobie moze lezec po otwarciu

proszek proszkiem, a orgatrex ?

Jaka mieszanka ziemi z perlitem pod biotabsy, słyszałem ze 50/50 daje rade. Pytanie czy bez auto tez mozna czy lepiej 30/70 ?

:elo:

ktos sie orientuje jak z terminem waznosci ? 

np mycotrex 500g starczy mi na jakies 3 lata i sie zastanawiam czy tak sobie moze lezec po otwarciu

proszek proszkiem, a orgatrex ?

ot co mnie biotabs odpisal, moze sie komus przyda na przyszlosc :)

"If stored cool and airtight our powder remain viable for three years. Same for all our other products."

Żeby nie zakładać nowego tematu. Stosuje cały zestaw bio tabs + boom boom spray. Czy stosować jakiś booster na flo? Nie chodzi mi o to czy jest taka konieczność tylko czy może to coś poprawić?

Tez sie przymierzam do Bio tabs, jedno pytanie, jak wkladam sadzonki, ktore ledwo wyszly z ziemi ( 3 dni) to jak podleje pierwsza partia to nie popale korzeni? bo tabsy rozumiem wrzucic do ziemi po jakims czasie jak planty podrosna czy jak? bo juz sie pogubilem?

ok, dzieki Vito, juz to przestudiowalem :) .... dzis zakladam nowego bloga, bedzie to moj drugi :) zapraszam do ogladania , Twoje i wszystkich cenne rady beda Mi na pewno pomocne :)

Siemano, czy BioTabs Guerrilla OUTDOOR Box wystarczy ? chodzi mi o to, czy na stacie tylko tabsy, a potem nic. Zarzucac dopiero jak sadzonka bedzie miala pare dni ? jest instrukcja do wszystkich produktów oprocz tego. Pozdrawiam

Tak, w boxie są tabletki które wsadzasz do gleby przy sadzeniu, później podczas kwitnienia tylko nawóz płynny (też w zestawie).