Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010


Eruil

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wstyd mi tak samo za ludzi i ich zachowanie jak i za zachowanie organizatorow w postaci goty.

Policja nie jest naszym wrogiem - oni tylko wykonuja swoja prace i chodz niektorzy sa jebnieci to nie znaczy ze mozna zjebywac wszystkich razem ....

święta prawda. to nie był marsz przeciwko policji, a odniosłem zupełnie inne wrażenie. szacunek dla ludzi, którzy nie podskakiwali na każde zawołanie przypadkowej osoby. ciekawe czy ten marsz to ostatni?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na samym marszu jak najbardziej pozytywnie, ale im bliżej sejmu tym bardziej byłem zażenowany zachowaniem organizatorów i ludzi. Dokładnie tak jak napisał Diesel, tu nie chodzi o walkę z policją, nie chodzi też o promowanie dopalaczy, smartszopa i innego tego typu badziewia. Chore akcje typu "kto nie skacze ten z policji" co się w pewnym momencie stało hasłem przewodnim marszu, "ja sobie tu pale, czemu nie ma chętnych żeby mnie złapać", rozrzucanie pseudo zioła z lawety i inne liczne prowokacje i wyzwiska w stronę policji na pewno nie pomogą w legalizacji, czy chociaż depenalizacji. Nie mówiąc już co myślą o NAS ludzie, którzy ich usłyszą. Nie wiem czy smartszop trzyma łapę na tym wszystkim, ale to się mija z ideom samego marszu, co na pewno im jest na rękę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W tym roku na marszu byłem pierwszy raz, nie znam zwyczajów tego pochodu ale na pewno zdzwiły mnie skandowanie " zawsze i wszędzie policja (...) będzie" oraz "raz dwa trzy ku* psy" w niektórych momentach robiło mi sie głupio kiedy okrzyki sadzić, palić zalegalizować przekształcały się w te wyżej wymie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja tam nic nie widze takiego, akurat w tym roku to ludzie z marszu zachowali sie jak hołota, wstyd mi za tych ludzi i za organizatorów. a to ze zlapali kilku to nie za darmo, myslicie ze mozna bezkarnie podejsc do policjanta i pokazac faka albo dmuchnac dymem w twarz ? niby nie takiego ale jakos ja wiem ze takich rzeczy sie nie robi. jak chcecie chodzisz na marsz i wyzwolic konopie to po pierwsze kultura, po drugie troche oleju w glowie, i po trzecie spokój. w taki sposob niszczycie to co sie buduje tyle lat

ci co walczyli z policja to nic innego jak bezmózgi którzy nie powinni sie pojawiac na marszu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kanieś dobrze gadasz...

Poki na marsz beda przychodzić 15-16 latkowie nikt nie bedzie brał ich na poważnie i postulatów. Do tego bydło i najebka żal du*e ściska...

Wychodzi na to że musi nastąpić wymiana pokolenia (nie tylko polityków ale zwłaszcza palących) bo u nas to stosunkowo niedawno sie zaczeło na szeroką skale. Ludzie dorosną, demokracja również...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja rowniez popieram Kaniesia.

Zawsze mam beke z tych, ktorzy dra buzke "HWDP" "JP" itp. a jesli czasem jeden z drugim dostanie wp... to pierwsi dzwonia na 997 ;]

wezcie barany pomyslcie - to nie policja jest winna temu, ze musi Was wsadzac do pierdla za trawe. Tak ciezko Wam to zrozumiec?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak, ciezko nam zrozumieć. Ciekawe czy mówiłbyś tak samo gdybyś to przez nich miał w h*j problemów... Ja już z nimi mam wystarczająco na pieńku... To są ku**y je***e, mj uważają za takie samo zło co heroine czy amfe. Na komisariacie traktują cie jak zwykłego śmiecia, najgorszego kryminaliste. Więcej jest tych gorszych co gó**o ich obchodzi twój los i tylko patrzą żeby wycisnąć z ciebie ostatnie krople soku (znaczy informacji skąd masz itp.) a jak im odpowiesz że znalazłeś to i tak ci nie uwierzą i jeszcze w zeznaniach ci namieszają na twoją niekorzyść... Wiem coś na ten temat

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie byłem na marszu ale widziałem kilka filmików i jeśli tak mają wyglądać kolejne tego typu manifestacje to lepiej dla legalizacji żeby się w ogóle nie odbywały. Ludzie zachowywali się jak kibole, oglądając te filmy czułem się jak bym oglądał derby Krakowa hehe ogólnie porażka z pokojowej manifestacji palaczy ziółka mwk zmienił się w marsz kiboli, nienawiści i reklamę dopalaczów przykre

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+