Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Karanie za posiadanie nie odstraszyło od narkotyków


Popek17

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to ja bede glosowal na upr. W sumie skoro sa za opodatkowaniem kobiet pracujacych cialem to dobrze + legalize. Tylko ta eutanazja... chodz sam nie wiem czy chchialbym zyc w przypadku totalnego paralizu, lub byciu roslinka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie rozumiem tego artykulu jak np. zlapia cie z mala iloscia trawki to i tak beda cie ciagac i takie tam tylko ze moze obejsc sie bez kary? bo jak tak to lepeiej ale wraz ch****o... najlepiej by bylo jak bys mial gieta w kieszeni pies cie pyra i znajduje i nic cie nie robi puszcza cie w spokoju tak powinno byc...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"Pyrać" cię może bo mu się zdaje, że może. Jeśli zaczniesz mu tłumaczyć co mu wolno a czego nie dopiero jest zabawa ;s . Niestety nie wszyscy mają prawnika w rodzinie a "zaskarżanie" Policji z urzędu ma takie a nie inne szanse na wygraną. Smutne, ale prawdziwe.

W dodatku żyjemy w takim kraju gdzie słowo gliny>twoje, jeden glina poświadczy słowa drugiego oraz co mnie najbardziej bawi... wystarczą zeznania dwóch osób żeby cię wpakować za kraty. Dowody? A na pana komu dowody? Jest poszkodowany i świadek. Prawda nie ma tu nic do rzeczy, wystarczy, że ktoś ma coś do ciebie ( znam tą sytuację z autopsji, gdyby nie "perswazja" byłoby kiepsko).

Jeśli chodzi o eutanazję to szlag mnie trafia kiedy widzę popierdywania świętoszków na rozmaitych forach. Co jest bardziej humanitarne? Pozbyć się rośliny ( np. za jej zgodą) czy skazywać na wegetację? Jeśli kiedyś zostałbym kaleką/rośliną dobijcie chłopaki, mogę nie mieć odwagi lub po prostu nie być w stanie. Oczywiście to tylko taki mój punkt widzenia, nikogo nie zmuszam do podzielania go.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Problem z eutanazją nie polega na tym, że mogę sobie ukrócić cierpienie jak będę rośliną. Tylko mogę zrobić to zawsze! I nie ważne czy za zgodę własną czy zgodę osób trzecich.
Gadanie o roślinności jest głupie bo przy legalizacji eutanazji nawet tego sposoby bycia nie doczekasz. Po prostu w prawie każdego "cywilizowanego" kraju jest zapis o ubezwłasnowolnieniu i często z tego się korzysta. A, że dziadziusiowie tetryczeją zaczynają zrzędzić, gadać głupoty i to nieraz pod wpływem leków to są pozbawiani zdolności do czynności prawnych i idą pod młotek. Czy dziadzia biedny czy bogaty to czego go ten sam los. Po co utrzymywać starego pryka skoro nic nie wynagrodzi męczarni wnusiów przy podawaniu kapci i koca. Po co "zamęczać" życiem starego dziadziusia skoro ma tyle pieniędzy w banku i na pewno chciałby już z nimi poszaleć w niebie.

 

Jeśli kiedyś zostałbym kaleką/rośliną dobijcie chłopaki

Na świecie jest całkiem sporo idiotów którzy po przesiadce na wózek pragną śmierci a po dwóch latach poznają żony i są koszykarzami. A kojarzysz tego młodego kolesia bez nogi ręki co zdobył dwa bieguny z Kamińskim i ostatnio nawet na Kilimandżaro się wybrał ?

Bycie rośliną to też nie koniec świata, oto przykład
"Sarcastic st..."
Typek jest najbardziej znanym fizykiem na świecie, jest to Einstein naszych czasów.
Jest cały sparaliżowany, za niego mówi komputer, obecnie potrafi poruszać tylko mięśniami twarzy. Mimo tego stanu ma żonę, niestety dzieci z wiadomych przyczyn mieć nie może :)


Żal mi się robi gdy młodzi ludzie mówią o byciu rośliną, o pragnieniu śmierci, a przy tym obrabiają dupy świętoszkom (katolom). Normalnie żal, że mohery mają więcej woli przetrwania niż młode osoby.

sorry za off top

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz Zawada, szansa na to, że ktoś jest doktorem Hawkingiem (zdziwisz się, ale znam jego prace) jest marna. A co do ciągania inwalidy tam gdzie nie dają rady zdrowi, wysportowani, zaprawieni sportowcy, to jest zwyczajnie chore. A gdyby coś się stało kto by się nim zaopiekował? Chyba nie starasz się mi wmówić, że koleś bez ręki i nogi dałby sobie radę sam, gdzieś na zadupiu czegokolwiek, gdzie do snu kołysze cię pomrukiwanie polarnych miśków.

Co do koszykówki i odnajdywania żon... 1;1000, 1;100000, 1;1000000, jaka jest szansa, jaka jest statystyka? Ilu ludzi żyje nie dlatego, że widzą w tym sens a dlatego, że po prostu jakoś nie mogą z sobą skończyć. Mówisz o szansie na cud. A cuda ( tak z doświadczenia ci powiem) wloką za sobą paskudny ogonek, który doczepia się do ciebie i zaczyna się płacenie za "cud". Moneta bywa rozmaita. Tak więc dobra rada, nie módl się o cud, a jeśli już się pojawi zacznij uciekać, bardzo szybko. Cuda bywają naprawdę wredne.

Co do mojej wypowiedzi nie wyrywaj proszę zdań z kontekstu. Przedstawiałem swoją opinię dotyczącą własnej osoby, co wyraźnie zaznaczyłem. Sorki, albo jestem cały albo mnie nie ma. Taki czarno-biały świat.

ps. no chyba że na tym wózku miałbym do dyspozycji mnóstwo kasy (na sprzęt i dz***i), sprawny penis (na dz***i), kupę jarania (zgadnij) i grzybów oraz dobrego (ale takiego naprawdę dobrego!) mmorpega. Taka forma wega na jakiś czas dała by mi zajęcie. Odstrzelić można zawsze :]

No, ale odbiegliśmy od tematu końca kar za dragi więc może olejmy eutanazję, temat rzeka a w dodatku drażliwy :smoke:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+