Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

:elo: mam takie pytanie jak dam pod ruderalis skunki lub pod swiss miss po 15l ziemi to bedzie w miare?? dodam ze niechce zbyt duzych krzakow :D aha i czy jak wysadze je kolo 10 czerwca czy spokojnie dojda i jakich plonaw moge sie spodziewac?? pierwsy raz bd sadzin rosliny bez AF :D;)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witajcie :elo::) Mam pytanko odnośnie pH. Nie stać mnie narazie na przyrząd do mierzenia PH i się zastanawiam jak np. mam litr wody o pH 8 i litr soku cytrynowego 2,5 pH to jak to pomieszam to powstanie roztwór o pH 5,25? I tak ogólnie czy można wodą z sokiem z cytryny podlewać, a jak nie to jakie sposoby polecacie na obniżenie trochę pH wody ? :) Dzięki za odp i sorry że pewno jest to tysięczne pytanie o tym :). Pozdro. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Słuchajcie, bo mam taką sprawę. W piątek będę wysadzał najpewniej na dwór i sprawa wygląda tak, że jutro ma padać, w piątek takie opady umiarkowane i w sobotę tak samo.. Czy nic się nie stanie im jak parę dni na początku po przesadzniu będą na deszczu? Bo mi się wydaję że powinny mieć sporo słońca, żeby odżyły. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+