Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Pewnie,po co sobie zadawac trudu i szukac czegos,przy okazji czytajac inne przydatne rzeczy,jak mozna sobie pojsc na latwizne i pierdolnac poscika!...

Gdyby ludzie czytali a nie bezmyslnie napierdalali w klawiature,to ten topic nie mial by 144 stron,tylko 44...

komu chciałoby się czytać tyle

Fora nie sluza tylko do pisania.

Sry za :offtopic:

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja mam pytanie takie, ponieważ moja roślinka ma około 7-6 cm wysokości, ma dwa listki które wyrastają zaraz po tych, co są jak roślina się wybija z ziemi, ale te listki nie są zbyt duże i widać już dwa małe listki rosnące w górę. roślinka ma chyba 10 - 11 dni, już nie pamiętam za dobrze. Jest to Lr F2. Do dzisiaj był przykryty butelką z dziurkami, ale zaczęło robić się ciepło więc butelke zdjąłem i podlałem jeszcze dzisiaj troszkę nawozem z Bihumusem Extra Kwitnące Kwiaty, żeby roślinka troszeczkę wskoczyła w górę. Nie mam aktualnie zdjęć rośliny. Jak myślicie zacznie rosnąć, czy może coś spieprzyłem że taki powolny wzrost ? Bo może to też jest przez to, że całyt czas gdy byłem na odwiedzinach widziałem krople na ściankach mini szklarenki dla rośliny. Może to przez to że zaparowana butelka była ? Już nie wiem sam, pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moze mi ktoś doradzić czy opłaca mi sie wysadzać na dach rośliny w doniczkach 5L? Bo zostało mi troche pestek z op już porozdawałem dużo , spot zapełniony i kombinuje, bo na działce znalazłem 4 donice (5 litrowe po moich drobnych obliczeniach wnioskuje :P)

Można z takiego czegoś pare gram wyciągnąć? Bo zawsze napierdalam do dołka krzaki to sie zastanawiam troszke ;p :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak myślicie zacznie rosnąć

Bądź cierpliwy, urosną

podlałem jeszcze dzisiaj troszkę nawozem z Bihumusem Extra Kwitnące Kwiaty

Na razie jeszcze nie dawaj nawozu, są za małe, ale nie martw się biohumus nie zaszkodzi

czy 10 czerwca moglbym wysadzic jeszcze ruderalis skuna i canadiana??

Oczywiście że tak, będą tylko mniejsze niz gdybyś posadził w maju

opłaca mi sie wysadzać na dach rośliny w doniczkach 5l

Pewnie że się opłaca, o ile jesteś pewien, że nie będziesz miał przez to przypału, z tym że w 5 litrowych donicach wyrosną ci karły

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co myślicie o pomyśle żeby zaraz po wykiełkowaniu włożyć na spota ? Czekanie tygodnia z roślinką na parapecie jest.. raczej nie osiągalne ( Mieszkam z rodzicami :] ). Czy kiełki by to wytrzymały? I czy jak posadzę na spota i np od razu później zacznie padać deszcz to czy nie zniszczy mi to roślinki ? Jak myślicie..

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+