Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

az sie boje czy bede w stanie zapanowac na krzunkami :wink: posluchaj jeszcze jedno co mnie meczy.. mam stare terrarium i chce wsadzic tam z 2 swietlowy i tam chce troche je podrasowac zanim pojda na spota i pytanie czy w tym etapie numeny odgrywaja role? czy to wystarczy? mam obawy co do balkonu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niektorzy dostaja po 40 pestek, inni po 240

bez przesady ziom :P ten kto dostal 240 pestek to zapewne brał z talonem i byc moze mial jakies zaslugi co przy otwartej pestce tez jest nagradzane dodatkowymi pestkami. Nie porownuj 40 pestek do 240 - bo wychodzi na to ze jeden jest lepszy a drugi gorszy - kazdy dostaje mniej wiecej tyle samo chyba ze ma jakies zaslugi jak juz wspomnialem ;p roznica moze byc ale nie az 200 nasion ;p

To wcale nie sa nasiona z AF.Jest to out mix.

To ze out mix to nie znaczy ze AF'y moga sie nie trafic! - byla sonda przed OP jakie chcielibysmy dostac nasionka i miedzy innymi byly AF'y z tego co pamietam sporo osob na nie glosowalo wiec byc moze i osobniki z autoflowingiem moga sie nam trafic w tym roku :pies:

BlessS!PeacE!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+